Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Nudim honoraran posao

Nudim honoraran posao isključivo OZBILJNIM ženskim osobama. Godine nebitne, potrebno poznavanje engleskog jezika. Nije nikakav mlm ni hot line. Upiti u inbox. Hvala!
2016 04 06
skroz neozbiljan oglas
2016 04 06
hahahahahahahahaha uzas..
2016 04 06
a zasto je tajna o kakvom poslu je riječ? bilo bi pozeljno napisati par bitnih informacija jer ovako izgeda kao da je drzavna tajna,a ne vidim čemu skrivanje.
2016 04 06
Tajlandska masaža s happyendom?
2016 04 06
> Koviljka: > Tajlandska masaža s happyendom? kad godine nisu vazne onda to moze i baka od 70 godina radit, bitno je samo da zna engleski :) zamisljam kako bi izgledalo da se na takav neozbiljan oglas javi zaista netko ozbiljan s perfektnim znanjem tri strana jezika, sa super kvalifikacijama i preporukom i i da trazi detaljne informacije o poslu, poslodavcu i honoraran ugovor za honoraran rad :)
2016 04 06
Oglas nije neozbiljan nego je takav upravo zbog ovih glupih komentara. Koga zanima pitat ce, koga je zanima produžiti ce dalje. Nisam htjela namjerno objasniti sve, jer znam reakcije maloumnih ljudi koji ovdje operiraju po forumu. Članica sam krpica preko 3 godine i znam kako forum diše, naravno sa pravim profilom. Nije
2016 04 06
Nije nikakva masaža, vec normalan posao na internetu, kao i svaki drugi. Ne znam čemu podrugivanje. Namjerno sam napisala isključivo OZBILJNIM OSOBAMA jer sam znala kako ce to završit. I da, moze raditi i osoba od 70 godina.
2016 04 06
Ovo nije sajt za traženje posla jel da? Prema tome, oglas je OK. S obzirom da se ovdje po svakom sere i sve zivo kritizira. Javilo se dosta cura i u inbox sam im objasnila vrstu posla i o čem se radi. Ako te zanima napisi poruku, ako ne nikom nista.
2016 04 06