Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

nudim honoraran posao!

Tražite posao? Nudim vam posao chat-animatora i jedini uvjet je da znate komunicirati na engleskom jeziku. Znam da svi poslovi sa opisom ''posao od kuće, sigurna zarada...'' zvuče glupo ali evo, kontaktirajte me za više informacija i uvjeriti ću vas da stvarno nije prijevara :) Radi se o jednom sajtu gdje komunicirate na engleskom jeziku i za to budete plaćeni. Radite kada i koliko želite, plaćeni ste po minuti. Nije hot line niti ništa takvo... Eto, javite se na mail: [email protected] ,pa ćemo se dogovoriti :) Pozdrav
2016 04 08
ja bi da je na hrvatskom ,:(
2016 04 08
a da? a o čemu se komunicira na tom sajtu?
2016 04 08
O cvijeću i proljeću :)
2016 04 08
> LeSock: > O cvijeću i proljeću :) Hahaahahaaaha,što me nasmija
2016 04 08
Osoba traži preslike osobnih dokumenata, nadam se da niste naivni, ako se koja javila.
2016 04 09
O super, dobijes i honorarni posao na kojem razvijas verbalne komunikacijske vjestine i ovrhu za pretplatu na mobitel gratis. Di da se upisem?
2016 04 10
Koja mrtva ovrha? Radi se o stranici anasatasiadate gdje pričaš s likovima i stranica te za to plaća. Gluposti. A ti LeSock ako ne znaš o ćem se radi radije šuti i pitaj a ne da sereš okolo. I preslika dokumenta, rekla sam da možes sve sa osobne obrisat osim imena i slike. Baš ću si s tim nešto pomoć. To mogu nać i na fejsu.
2016 04 11
p.s. da, obično pričam o cvijeću i proljeću, poslu i glupostima, nema nikakvih sex razgovora i tako
2016 04 11