Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

savršena organizacija

sve dalje je sve gore, uz skolu teskog smjera idem u autoskolu te sam dio plesne skupine, na dan imam slobodno svega 2 sata za ucenje i odmor.. i inace mi je organizacija na nuli a sada je jos gore i sto je najstrasnije, vide se katastrofalne posljedice mog prenatrpanog rasporeda ne mogu nista izbaciti, imate li kakav savjet kako ste vi organizirale svoje vrijeme? koliko vremena izdvajate za sebe? kako funkcionirate od 0-24h svaki dan
2016 04 19
Joj, na trenutak sam pomislila da ćeš reći da je posljedica prenatrpanog rasporeda to što ne možeš ništa izbaciti iz sebe. Kao, pokakati se :') Nažalost, savjet nemam. Samo nepotrebne pošalice, očito :/
2016 04 19
haha ma i posalice su dobrodosle. da me bar nasmiju kad vec ne mogu rijesiti moje probleme hahah
2016 04 19
Razumijem te u pootpunosti..i imam osjecaj da si perfekcionist poput mene same...a znam koliko je onda teze ;) Sama sebe smirim spoznajom da ce sve proci..na ovaj ili onaj nacin..te da moje nerviranje nece pomoci...naprotiv... Samo laganini...pronadi nesto da uspijes smiriti samu sebe...i biti ce puno jednostavnije boriti se sa obvezama... Ovako ces samo sebi nabiti stres...
2016 04 19
> kroasan: > Joj, na trenutak sam pomislila da ćeš reći da je posljedica prenatrpanog rasporeda to što ne možeš ništa izbaciti iz sebe. Kao, pokakati se :') > Nažalost, savjet nemam. Samo nepotrebne pošalice, očito :/ :') :') nisu to posalice i to je jako bitno u zivotu..ozbiljna sam :)
2016 04 19
Plesna skupina nije nešto što zvuči hitno ili bitno za život..:/ A da se tome vratiš kad završiš vozački? Svakako da je dugoročno gledano zdravo, ali baš sada kad nemaš toliko vremena...više odmaže nego pomaže.
2016 04 19