Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

čemu to?! koliko ima da nemaju ni jednu negativnu, i one su blokirane jučer naručim štikle, danas je ta osoba već blokirana :@ :@ kako bih ju sad mogla naći? nikako
2016 05 05
1.ako blokirana moze primati poruke, probaj joj poslati poruku s brojem telefona ili maila... 2. napisi na svoj profil mail na koji ti se moze javiti
2016 05 05
Ima raznih razloga... Preprodaja, slike s net-a,... Ne samo negativna.
2016 05 05
Čemu to, čemu to :@ Evo, adminka se za*ebava, blokira samo nevine, nedužne i bezgrešne, ne zna što bi sa slobodnim i neslobodnim vremenom, pa ga troši na taj način, ne bi li se ti mudro pitala 'čemu to?' :s
2016 05 05
mislim da ovdje nitko nije blokiran bez razloga
2016 05 05
Možda se i omakne neko nepotrebno blokiranje, ali 99,9 blokiranih ima debelog putra na glavi i nije ih se blokiralo iz hira ili zabave.
2016 05 05
> gitadevi: > Čemu to, čemu to :@ > Evo, adminka se za*ebava, blokira samo nevine, nedužne i bezgrešne, ne zna što bi sa slobodnim i neslobodnim vremenom, pa ga troši na taj način, ne bi li se ti mudro pitala 'čemu to?' :s To su sve ove cure dosad prokužile samo mi nismo... Adminka je ljubomorna i ništa drugo.
2016 05 05
E,to :')
2016 05 05
Meni je pitanje na mjestu. Uistinu čemu? Ne mogu/ne žele blokirati adrese prevaranata pa pretpostavljam da ne mogu blokirati IP ni curama zbog preprodaje, tagova čega već. Svi naprave novi profil i to je to. Sizifov posao kad je stranica i dalje što se tiče organizacije u banani. :D
2016 05 05
Ne slažem se, ali, dobro.
2016 05 05
Pa jel nije smiješno? Kao da ljude vodiš u pritvor na jedna vrata i ta zaključaš, a druga, stražnja im ostaviš otvorena. Tehnički je ovo koma izvedena stranica i zato kažem da joj đabe blokanje. :)
2016 05 05
Čemu to?????????? Meni je iskreno neshvatljivo kako neke korisnice sa preko 100, 200, ma čak i 50 suradnji i povratnih informacija i dalje krše pravila i dovedu se uopće u situaciju da budu blokirane. Ili ih zaista ne krasi izrazito visok kvocijent inteligencije pa nesretnice zaista ne mogu svojim graškom od mozga shvatiti i razumiti ekstremno jednostavna pravila ove stranice ili su jednostavno licemjerne, bezobzirne, bezobrazne, sebične i nemarne!!! Ja sam za blok svih takvih. Brate mili, da ne možeš utuviti u tu šupu od glave da nema lažnih tagova, preprodaje i slika s neta. Teške li mudrosti!!! Ako ostali mogu, odakle tebi (tebi kao figurativno, bilo kome) pametnici obraza biti baš ta koja neće slijediti masu? Ma ti si ekstra mačka pa možeš, jer si special i buntovna, rebel od rođenja, only God can judge you. Jao, isfrustrirana sam jako!!! Ispričavam se unaprijed na malo opuštenijem stilu pisanja posta, iako iskreno i nemam neku potrebu. I svakome tko opet otvori temu - Zašto je baba Duško koja je muško blokirana? - i vas mi je navrh jaja!!!
2016 05 05
I svaka koja je blokirana zbog istih razloga i otvori temu s pitanjem zašto ja, tako mila, čedna i nevina - i tebe mi je navrh jaja!!!
2016 05 05
River mislim da to s blokiranjem IP adrese ne stoji. Nemaju svi statičnu IP adresu, i ne ide jedna adresa na jednog korisnika.
2016 05 05
River, to ti je normalno, znaš da se kaže 'Kad ti Bog zatvori vrata, otvori ti prozor' ,:)
2016 05 05
1 2 3 4 5 ... 14