Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

I drugo je doći u sukob s kupcem ili imati nesporazum, kako kažete, a drugo je poslati mu pokidane tenisice ili raspadnute balerinke i odbiti vratiti novce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016 05 06
Mda, sve su te cure bile koze, samo je jedna uvijek bila ispravna. To ne prolazi test zdravog razuma.:/
2016 05 06
Ja ne znam zašto je ova tema mene toliko uzrujala, ostavila sam xy broj postova, a i dalje kao da pričam sa zidom... Stresirana sam sad već... Uljeshura, vidiš da prolazi test njihovog razuma u kući. :,'(
2016 05 06
Ma majcinska je ljubav dosadno tvrdoglava i besmislena i bome nepravedna. Meni se ne da boriti da nečijim deluzijama više a ti kako hoćeš Doraos. ,:(
2016 05 06
Ja sam isto završila s tim. Napisati ću nešto još ako se eventualno javi koja korisnica na temu, a da dijeli naše mišljenje. Aj' do čitanja. Vidimo se na nekoj drugoj temi, nekad. x-)
2016 05 06
Trebalo bi Vas preventivno blokirati jer sad znamo što podržavate i opravdavate, što znači da ste i Vi to sami u stanju raditi. Pozz.
2016 05 06
Znaci heels je dunja. Ok.
2016 05 06
Cipelitza, blokiran je i taj profil. Kao i onaj Moda i neki broj uz to.
2016 05 06
> doraos: > Cipelitza, blokiran je i taj profil. Kao i onaj Moda i neki broj uz to. Aj nou ; Obrisala je i temu s prostaklukom.
2016 05 07
Kada je to bilo? Izgleda da mi je to promaklo. XD
2016 05 07
> doraos: > Kada je to bilo? Izgleda da mi je to promaklo. XD jucer. "Ovo je prijateljicin profil ja se javljam s njega" shema. Profil s kojim si je stisla i laznu povratnu, praksa ko s ranijom profilima. Obrisala temu taman prije nego je poginuo i taj nick.
2016 05 07
Ma bolesno. Sad vec i uznemirujuce. Pogotovo nakon ovoga sto je njezina mama pisala. Mozda i bolje da nisam tu temu citala, vjerovatno bi se samo uzrujala kao i sada.
2016 05 07
Nisam ni citala sta je pisala. Ne umem da razumem neke stvari niti se trudim. Mene bi moja mati ispalila iz topa na gl grackom trgu da mi padne na pamet ista slicno.
2016 05 07
Ne sumnjam da vec ima novi profil i kada opet uvali nekome rascvjetane balerinke mama ce ju pomilkiti po glavi i reci "Bravo kceri, tako se to radi". Disturbing. Ali dobro. Zasad joj se svaki profil brzo otkrio i blokirao.
2016 05 07
Btw, Razotkrila se sama. Prijavljujuci druge na temi za prijavu. Bumerang.
2016 05 07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 14