Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

> ivalorena: > > cipelitza: > > > ivalorena: > > > > cipelitza: > > > > Auuuuu diplomeeeeee > > > jesi vidla? kakva ćer! > > > pa kaže: "i´m proud on myself" > > Sljedeca je za pedikerku. Pa kad uslika potkresane nokte na nogama slava ne gine > evo, ja bi odma da me ona našminka. > onako pedantna i uredna. ko i njezine cipele... Sljedeci iza pedikerke je za travara. Pa kad splasnu otekle noge od dobrog caja #dobardiuretikdalekosecuje
2016 05 07
cipe, oš se i ti dat u ruke šminkerici/pedikerki? da te lepo sredi :)
2016 05 07
Cim pozelimo izgledati ko mali brkati meksikanci u suknji, zna se kamo!
2016 05 07
Rade u Mupu. :,'( Ma njeni roditelji su kao dugme. Ima ih svuda. Sigurno su i u Uskoku, Hvidri, Nasi, Cia-u, Fbi-u... Mozda su oni i Obama i Kolinda, a mi ne znamo.
2016 05 07
Janajanicu, mašila si temu jer smo ovdje vodile raspravu o nečem sasvim desetom. Ali da, i ovaj profil koji si stavila treba blokirati i biti će blokiran kada ga admin vidi. I smiri sisice sa tim rječnikom, brđanko. Ili je i tebi mama JassJasminka.
2016 05 08
I ako si pod tim "prijateljici mi dva puta blokirali profil" mislila na Dunju, to nije zbog preprodaje nego jer je prevarantica koja šalje poderano, pokidano, isilovano po svim tim razvaljenim rupama po obući i ne želi vratiti novac.
2016 05 08
> janajanicu: > ZNACI!!! > NE ZNAM OTKUD BI POCELA.. AHA DA ... MOZDA S TIM DA STE MI FRENDICI DVA PUTA BLOKIRALI PROFIL JER JE KAO FOL PREPRODAVALA ROBU KOJA JE NJENA IZ NJENOG JEBENOG ORMARA I SLIKANA NA NJOJ PO CIJENI DUPLO MANJOJ, ILI TO STO OVAKVE GLUPACE ( NA SLICI DOLE ) IMAJU SVU PREDNOST SVIJETA PRODAVAT TORBE PO CIJENI 4 HRV PLACE. E PA MAMICU VAM VAŠU ISKOMPLEKSIRANU, UPRAVO TAKO DA, SVE ONE KOJE VODE OVU LJIGAVU STRANICU SU ISKOMPLEKSIRANE GLUPAČE KOJE NEMAJU PAMETNIJEG POSLA NEGO SJEDIT PRED KOMPOM CIJELI JEBENI DAN I I MALTRETIRAT LJUDE, STA JE KRAVETINE VI NEMOZETE PRODAT NA SVOJIM PROFILIMA SVOJE PRNJE PA STE DOSLE TU GNJAVIT OSTALE SA SVOJIM BLOKADAMA. E PA NABITE SI TAJ BLOK I OVU STRANICU U DUPE. SRAAAM VAS MOZE BIT, NAKON TOLIKO KORISNICA OVDJE STO SU TU GODINAMA SA PO 200 POZITIVNIH KOMENTARA BEZ IJEDNE PREVARE, VI BLOKIRATE PROFILE. NIJE NI CUDO STO SVE VISE CURA ODLAZI PITAJTE SE ZATO, LJUBOMORNE KUČKE. E PA NABIJEM JA VAS I VASU STR . SVE SE VRACA PA TAKO CE I VAMA. A JA SE NADAM DA CEMO MI OSTALE NORMALNE NACI SVOJE MJESTO DI CE BIT NORMALNA KOMUNIKACIJA I DRUZENJE, JER TO JE ZA STA BI OVE KRPICE TREBALE BIT, STVORIT LIJEPU ZAJEDNICU I PRIJATELJSTVO, A NE OVAKO NEŠTO. FUUUUUUJ Quote, za svaki slučaj ukoliko nestane.
2016 05 08
Čekaj, čekaj... Igrajmo se detektiva malo. Ovo je Dunjina povratna adminu: littleglamohol Admin2nd prije 2 dana, 16:22 Istetoviraj si na dlan definiciju preprodaje PREPRODAJA JE KUPNJA PO NABAVNOJ ILI NIŽOJ CIJENI, DODAVANJE MARŽE ILITI ZARADE TE PRODAVANJE VIŠE KOMADA, BOJA, OBLIKA I VELIČINA!!! a mogla bis i koji ducan posjestit posto neznas razliku izmedu fejka i originala, sto je kineski ducan a sto privatna trgovina. Uzalud trosim rijeci na ovako maloumne ljude koji disu i hodaju po ovoj zemlji. Ljudska glupost nema granica, to dokazuje tvoje postojanje! I OVAJ PROFIL MOŽEŠ BLOKIRATI DA TI SE NAHRANI TAJ GLUPI EGO I OSJECAJ VECE VRIJEDNOSTI OD SVIH NAS OVDJE! BRIŠI, BLOCKAJ, BANAJ....ZABOLI ME ONA STVAR IONAKO DO KRAJA GODINE OVA STRANICA NEKE IMATI 10 LJUDI..TIH 10 SU TVOJI DUPELIZCI I BESPOSLIČARI KOJIMA SU KRPICE JEDINA ZANIMACIJU U BIJEDNOM ŽIVOTU! I usporedimo sada post od JaneJanice... Oh, koliko sličnosti u stilu pisanja... Dunja, potraži stručnu pomoć. Zaista ju potraži. I sa mamom podijeli pilule.
2016 05 08
Gud morning :") ! Draga doraos, baš mi je žao što si s ovim, vjerovatno, završila dan i možda imala mučne snove :/ Koliko jadan, mizeran, jalan i neodgojen mora biti čovjek da bi otvorio profil samo da bi pljuvao, hračkao, bljuvao i prostačio, pokazujući tako svoju srž i bit, kućni odgoj i sve divne i ljupke karakterne osobine. Pazi ti samo taj rječnik, osebujan i slikovit ,pa ta krupna i masivna slova, pa nedostatak interpunkcija, pa tu strastvenost, pa tek tu briljantnu inteligenciju zbog koje je uvjerena da nitko od prozvanih i neprozvanih glupača bez života neće skužiti o kome se radi, ako bude pisala s lažnog profila..... Ahhh, sva sam se naježila! Ajde, mala, ne sramoti se više, operi usta sapunom prije nego popiješ terapiju, pokrij se ušima da ti bude toplo i mračno kako takva zločesta bića vole i otkantaj u skokovima, ako to možeš izvesti opterećena tolikim teretom bezobrazluka.
2016 05 08
taman kad pomislim da niže ne može....
2016 05 08
how low can you go? prostacki profilu.. si ti na bunici ili skaces po konoplji? daj oladi i zajasi svoju bolju polovicu.. ovo je fkt too much legviđ za dobro jutro... "njoj" netreba sapun nego varkina za dezunfekciju. i onda cetka za wc da dobrooo iscetka jezicinu.. uzas koja prostaca.. jbt. moras se cjepiti protiv bjesnoce ak os biti imun za bjesnilo na stranici
2016 05 08
Netko bi si, kad vec ima diplomu, trebao konturirat ponasanje.
2016 05 08
Ajme. Šta reći na sve ovo?! Podsjeća me na jednu mamu iz vremena osnovne škole. Imala je sina koji je tukao sve koje je stigao, a jedino gore od toga bilo bi kad bi se netko odlučio toj majci požaliti na istoga. Batine koje je prethodno dobio nebi bile ništa u usporedbi s torturom koju bi mu dotična gospođa priuštila. Samo iz razloga jer se i usudio požaliti na njenog sina. Dakle, jedino gore od postupaka ove gospođice je majka koja je u istom podržava, brani i pri tome krivnju pripisuje svima osim nje. Fotka Kim Kardashian također priča o
2016 05 11
priča o "dubini" stvari. To htjedoh reći.
2016 05 11
Na svom pravom profilu blokirana sam i ne mogu ama baš ništa - ni pisati na forumu ni poslati poruku u inbox tj ne mogu niti na koji način saznati iz kojeg razloga sam blokirana. Poslala sam email na [email protected], no bez ikakvog odgovora. Dakle molim lijepo objašnjenje zašto ste me bloklirali na profilu "perkanica".
2016 05 12
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 14