Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Ovako, obrisala sam sve postove da vam ne pozli od tolikog nadmetanja u izmišljanju poruga. Drugo, ako ste i malo matematički potkovani, pogledajte na ebayu, amazonu i sl. kako se računaju pouzdani seleri...udio pozitivnih komentara u ukupnim komentarima ..pa je tako seler sa 95% i dalje vrlo pouzdan sa zelenom kvačicom. Kod vas bi ga objesili o stup srama isti tren 😃. Ovdje je to normalno... Ne podržavam negativne komentare, no u cjelini oni ne mogu biti odrednica osobe. Toliko... Pa da se nebi uvrijedile...ovo ću obrisati kasnije kad pročitate, jer prethodnu najavu brisanja svojih komentara sam nehotice obrisala sa ostalima. Eto, sad kad je sve jasno...uživajte i dalje u pljuvanju po meni...A to da i dalje stojim iza onoga što sam rekla ...stojim. Budući da ova stranica nema temeljitu podršku i kontrolu događa se da optužite cure za preprodaju koje to ne rade...i kad se one naljute i reagiraju onda ih još i popljujete na sve mile načine. Perfidan mobing nema što svaka čast. Čak ste i mene htjele povući u taj đir i zato sam obrisala komentare...jer uzalud dopisivanje kad samo tražite načina kako izokrenut nečije izjave . N akraju, svaka normalna stranica ima blokadu dan ili dva uz kratko uz upozorenje i davanje mogućnosti opravdanja i dokaza...nakon cca 3 upozorenja i temeljite provjere profil se blokira i to je to i nema filozofije. P.S. Doraos....kako se obrušila na mene mislila sam da ima bar 400 pozitivnih komentara a kad ono ...18... to je vjerovatno više nego 234 , Pozdrav.
2016 05 07
Najbolje se Vi vratite odgajanju kceri na Vas nacin, vjerujem da ju imate sto nauciti, a nas pustite da pljujemo nevine i neduzne iz cista mira jer volimo vrsiti mobing.
2016 05 07
Ja imam 18, ali postenih i pravednih 18 pozitivnih jer postupam onako kako me majka naucila. :-) Dok Vasa kcer ima 8 podmuklih, lopovskih 8 jer je i nju tako majka ucila.
2016 05 07
Posto Vam je bitna kvantiteta, a ne kvaliteta, ni ne cudi me da ste se ovdje do grla osramotile i ovako daleko dogurale.
2016 05 07
> JassJasminka: > Ovako, obrisala sam sve postove da vam ne pozli od tolikog nadmetanja u izmišljanju poruga. Drugo, ako ste i malo matematički potkovani, pogledajte na ebayu, amazonu i sl. kako se računaju pouzdani seleri...udio pozitivnih komentara u ukupnim komentarima ..pa je tako seler sa 95% i dalje vrlo pouzdan sa zelenom kvačicom. Kod vas bi ga objesili o stup srama isti tren 😃. Ovdje je to normalno... Ne podržavam negativne komentare, no u cjelini oni ne mogu biti odrednica osobe. Toliko... Pa da se nebi uvrijedile...ovo ću obrisati kasnije kad pročitate, jer prethodnu najavu brisanja svojih komentara sam nehotice obrisala sa ostalima. Eto, sad kad je sve jasno...uživajte i dalje u pljuvanju po meni...A to da i dalje stojim iza onoga što sam rekla ...stojim. Budući da ova stranica nema temeljitu podršku i kontrolu događa se da optužite cure za preprodaju koje to ne rade...i kad se one naljute i reagiraju onda ih još i popljujete na sve mile načine. Perfidan mobing nema što svaka čast. Čak ste i mene htjele povući u taj đir i zato sam obrisala komentare...jer uzalud dopisivanje kad samo tražite načina kako izokrenut nečije izjave . N akraju, svaka normalna stranica ima blokadu dan ili dva uz kratko uz upozorenje i davanje mogućnosti opravdanja i dokaza...nakon cca 3 upozorenja i temeljite provjere profil se blokira i to je to i nema filozofije. P.S. Doraos....kako se obrušila na mene mislila sam da ima bar 400 pozitivnih komentara a kad ono ...18... to je vjerovatno više nego 234 , Pozdrav. Quote u slucaju da obrise.
2016 05 07
evo mene samo zanima koliko po vašem sudu je vaša čer tribala ljudi opljačkat pa da ne bude više pouzdan prodavač? onako čisto informativno pitam
2016 05 07
> doraos: > > JassJasminka: > > Ovako, obrisala sam sve postove da vam ne pozli od tolikog nadmetanja u izmišljanju poruga. Drugo, ako ste i malo matematički potkovani, pogledajte na ebayu, amazonu i sl. kako se računaju pouzdani seleri...udio pozitivnih komentara u ukupnim komentarima ..pa je tako seler sa 95% i dalje vrlo pouzdan sa zelenom kvačicom. Kod vas bi ga objesili o stup srama isti tren 😃. Ovdje je to normalno... Ne podržavam negativne komentare, no u cjelini oni ne mogu biti odrednica osobe. Toliko... Pa da se nebi uvrijedile...ovo ću obrisati kasnije kad pročitate, jer prethodnu najavu brisanja svojih komentara sam nehotice obrisala sa ostalima. Eto, sad kad je sve jasno...uživajte i dalje u pljuvanju po meni...A to da i dalje stojim iza onoga što sam rekla ...stojim. Budući da ova stranica nema temeljitu podršku i kontrolu događa se da optužite cure za preprodaju koje to ne rade...i kad se one naljute i reagiraju onda ih još i popljujete na sve mile načine. Perfidan mobing nema što svaka čast. Čak ste i mene htjele povući u taj đir i zato sam obrisala komentare...jer uzalud dopisivanje kad samo tražite načina kako izokrenut nečije izjave . N akraju, svaka normalna stranica ima blokadu dan ili dva uz kratko uz upozorenje i davanje mogućnosti opravdanja i dokaza...nakon cca 3 upozorenja i temeljite provjere profil se blokira i to je to i nema filozofije. P.S. Doraos....kako se obrušila na mene mislila sam da ima bar 400 pozitivnih komentara a kad ono ...18... to je vjerovatno više nego 234 , Pozdrav. > Quote u slucaju da obrise. Nisam matematički potkovana, to mi najslabija točka, ali znam da oni kad sj... vrate pare. Eto, to moja dvojka iz matiše i ja znamo. Vrati pare ako ti stalo do mušterija (druga stvar zašto šalješ bolf robu opće). Obrtnici to znaju. Znaju da kupac često i nije u pravu, ali ćeš uvijek postupiti kao da jest. A, kad ti sam zezneš, dva puta ćeš se posipati pepelom, biti ljubazan i nadoknaditi štetu.
2016 05 07
dunja je bila poznata i po tome da je ukupno podijelila 25 negativnih ostalim korisnicama i onda je to isla modificirat kada je isplivalo na forumu. je mama procitala temu dunja is back? meni da se kcer prijeti mupom (koji nije istina) i raznim prijavama pa zabranila bi joj pristup internetu a ne da ju dolazim jos branit ovdje
2016 05 07
Dobro jutro, dobra čeljadi! Vjerovali ili ne, ta mudra i požrtvovana majka udušila me u 'razgovorima' tolikim nebulozama, da mi ih je teško i pobrojati. Noćas u 1 i 37, dok sam mirno spavala, kako to može samo poštena krpičarka sa skoro 500 pozitivnih povratnih i samo jednom, nezasluženom negativnom, napisala mi je još jedan, dvometarski post (iako se u više njih, također višemetarskih, pristojno oprostila i zaključila da je ona samnom završila), u kojem piše kako je po mojim povratnim tražila tu negativnu i nije je našla, te insinuirala da mi ju je adminka učinila nevidljivom :') , jer se, eto, nekim korisnicama povlađuje, dok se druge zlostavlja. Dobila sam , jasno, i bukvicu o poslovanju na e-bayu i ponovljenu brutalnu prijetnju da će napustiti Krpice, te savjetovati kćer da učini isto. O, blaženi dan! O, aleluja! O nemojte samo sada sve pasti ničice i preklinjati je da to ne učini ! Ps Poslije ovakvih za Snešku osjećam samo sućut i simpatije.
2016 05 07
> doraos: > Posto Vam je bitna kvantiteta, a ne kvaliteta, ni ne cudi me da ste se ovdje do grla osramotile i ovako daleko dogurale. Cudi me da nisi svladala osnove, doro. Sta je 18 pozitivnih? Pa to si dunja sama napise u dva dana. Nego, kad smo kod matematike..potrebuje li majka mozda ibane i iznose za povrat pokradenim korisnicama? Ne?
2016 05 07
e sad ni je pukao film! nadam se da otvaracica teme cita ovo! da vidi zasto admin "konstantno blokira profile"! btw procitaj si pravila.. dobro se zna sto je no no na ovoj stranici.. ak hoces i dalje kupovati od profila koji prodaju markiranu odjecu/obucu po mizernim cjenama, koji imaju samo slike sa neta, koji imaju samo krive tagove itd.. samo izvoli.. onda nemoj kasnije cendrati da si prevarena! a sto se tice vas.. draga sveznajuca gospodo "odvjetnice" potkovana sa svim mogucim vezama.. vi bi prvi trebali znat razliku izmedu dobivanja odjece/obuce krivog broja ili modela te dobivanja odjece/obuce sa dna uzorcima prijasnje/ih vlasnica... moze vas biti sram! vas i vasu kci! zar ste ju to ucili?! da vara, laze i mulja?? zar je to odgoj? ma dajte molim vas.. poklopite se usima i prestanite vuci sve krpicarke za nos.. kao vola oko stola.. ni da vasa kci ima zilijun pozz povratnih i samo jednu dokazanu potkrepljenu negativnu zaobilazila bi ju kao kugu.. jedno je poslati krivu velicinu, neke greske na odjeci i tako sitne nedostatke.. pa se ispricati za propust i odmah izgladiti situaciju.. a drugo je poslati stvari koje su ostecene, stragane. smrdljive i to sve svjesno znati te se izvlaciti na to da sto ocekujete za 100 kn ili koliko vec.. da je ovo ipak second shop buvljak... wtf?? kao ona fora app.. ma phuj!! sram vas moze biti!!! SRAM! ali vi neznate sto je to.. vi ste iznad nas.. vi se busate u prsa kao primat svojim poznanstvom.. vi branite laz, prevaru, manipulaciju cinjenicama . a jasno je da cim to sve odobravate.. isti ste kao vasa kci.. makar tu glumite moralnu sveticu.. niste to.. objavite javno ovu stranicu.. da svi vide vase postenje.. samo naprijed.. slika govori vise od tisucu rijeci.. gadite mi se.. vi i svi vase sorte
2016 05 07
Zapravo je mati dosla izjaviti da nije preprodaja ako mama nabavlja na ibeju a kcer to onda prodaje. Nema veze sto kcer nije ostala bez zavidnog broja nickova zbog preprodaje vec zbog prevara. I na to sve zakonom itekako kaznjivih izjava. Srecom, mama i tata rade u mupu pa ce opljackane jos dodatno najeziti. Ups. Ne rade u mupu. Damn.
2016 05 07
ajme, Glamurozna Rupčaga je Dunjica zlato mamino???? novi horizonti mi se otvoriše :-D egzamplarna kći egzamplarne majke kojima je životni idol kimkardašjan.... očarana sam. congradulations, you are what's wrong with the world.
2016 05 07
i jos nesto gospodo! da stojite iza svojih rijeci ostavili bi svoje postove tako da ih svi vide.. to pokazuje koliko je jaka vasa rijec! rijec se izgovori i porekne.. a slovo na papiru ostaje.. zapravo sam bas sretna sto ste se javili.. svojim istupom se dali elektronicki samar svojoj kceri.. sad znamo tko je "dunja".. njezinu reputaciju svi znaju.. a i mnogostruke profile/licnosti... bas mi je milo sada.. osjecaj ljutnje i prezira zamjenjuju ekstaza i blazenstvo.. sve se otkriva.. mastermind ipak nije tako velik i pametan kako se mislilo.. samoj sebi ste pljunuli u usta svim izjavljenim pa maestralno obrisanim.. bravo! niste covjek.. jer on stoji iza izrecenog.. on je COVJEK.. vi ste samo ljudsko bice.. sa greskom.. kao i vasa mezimica
2016 05 07
Gitadevi, a zamisli kakav teror im je pod krovom kad ta mater otvori klapnu... ,:( Vjerujem da je to jedna od onih majki koja inzistira od svoje kceri da joj govori sve detalje o tome sto s deckom radi u krevetu kako bi bila "ukljucena u njen zivot" i takve bolestine. Da se svuda trpa i da ne da nikome ni prostora ni slobode, a kamoli disati. Potresena sam. Sad vec neugodna postajem, daleko sam od granice pristojnosti nakon svega sto sam ovdje imala prilike procitati.
2016 05 07
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 14