Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Znaci, po Vasem, ukoliko admin blokira preprodavacicu, admin bi trebao selleru iz Kine platiti iznos koji je preprodavacica s Krpica ovdje mogla ugrabiti prodajom njihovih artikala? Shvacate li da je apsurdno to sto pisete?
2016 05 06
Gitadevi nije admin nego korisnica. Iako vjerujem da bi trebala postati admin. Ukoliko ste zaista poduzetnica i poslovna zena, mislite li zaista da Vase kolege poduzetnike i poslovnjake u starijoj dobi zanima jedna stranica poput Krpica. Realno? Evo moju mamu boli uvo. Nikad cula niti ju zanima.
2016 05 06
Mislim da ste malo pretjerali u teorijama zavjere i da od muhe pravite slona. Ne zelim biti neugodna, ali vjerujem da zena Vasih godina ima vaznijih i bitnijih obaveza u zivotu nego baviti se ovakvim rabotama.
2016 05 06
Nisam admin ,hvala na pitanju. Naš admin možda nije savršen, ali se trudi unutar svojih mogućnosti i ovlasti. Još uvijek nam niste rekli o kojem se blokiranom profilu radi, te vam ne možemo pomoći u pojašnjenju razloga blokiranja. Ako ste se oglasili na temi da to saznate, onda bez toga ne ide.Valjda nemate poseban razlog da to krijete, je l'? Ako ste se oglasili samo zato da bi prijetili, busali se i pametovali, onda bi, kako doraos kaže, bilo praktičnije otvoriti novu temu.
2016 05 06
Blokirani član može pročitati poruke u svom inboxu, ali ne može sa tog profila slati poruke.
2016 05 06
> JassJasminka: > Doraos...zašto izokrećete ono što sam napisala??? Dakle vi ste pisali o tome da netko na ebayu kupi artikl i onda ga prodaje po drugačijoj cijeni...a npr. nije isto ako naručite artikl do vrijednosti 25 dolara ili preko te vrijednosti, jer onda ona cijena koju vi vidite na ebayu (ovdj ene mislim na naušnice od 1 dolara sumnjivog metala koje nitko ni ne kupuje) u konačnici nije ista ako osoba naruči nekoliko artikala od istog prodavatelja pa mu paket košta 100 dolara. O takvoj usporedbi cijene sam govorila. Drugo, ovdje spominjem cure koje prodaju i koje kupuju na krpicama. Dakle ako ste blokirali prodavačicu u trenutku kad je kupac artikl platio i trebao dostaviti potvrdu o uplati i podatke za dostavu i prodavačica ne može do tih podataka??? Što u tom slučaju... Ii ako ste neosnovanom blokadom spriječili moguću kupoprodaju...i osramotili prodavačicu iako npr. ima preko 89, 90 ili 100 povratnih pozitivnih ocjena ??? Ali vi namjerno želite izokrenuti ono o čemu ja ovjde pričam...očito vi ovdje dežurate radi podbadanja a ne konstruktivnog razgovora. Blokirani profilu mogu dovršiti suradnje tako da u opisu svog profila kupcima ostave kontakt (taj dio i dalje mogu uređivati), a možete i vi otvoriti temu pa staviti njezin kontakt, a i ona sama može otvoriti novi profil i dovršiti suradnje. Eto, par savjeta da nitko ne bude oštećen. :)
2016 05 06
Ja osobno smatram da admin ima svako i apsolutno pravo SADA blokirati bez upozorenja. Na početku je bilo, nažalost, nekoliko žrtvenih janjića, ali sada svi znaju zašto se i zbog čega blokira. Dakle, zaključak je da ove korisnice koje još nisu blokirane prave se mutave i misle ako se prikriju da blokada do njih neće doći. Groteskno je misliti da dan danas 98% korisnica ne zna koja su pravila. Ako već ne čitaju adminove postove, mogle su na forumu čitati zašto dolazi do blokada kada se jave sve te silne "neznalice" i u čudu pitaju "Zašto ja?". Čak i ako ne prate forum, opet su mogle vidjeti blokade od nekih korisnica s kojima su u procesu suradnje ili su surađivale. Nemojte me...!!!
2016 05 06
Ja sam, iz principa, pogledala xy blokiranih profila, nakon one pobune u kokošinjcu oko blokada, baš da vidim da li su opravdani ili neopravdani. I iskreno, nisam naišla na niti jedan neopravdani. Dosad. Tako da, po meni, admin radi što treba.
2016 05 06
Čisto sumnjam da je blokirana jer je, eto, poštivala pravila i postupala po njima. Stavite link njezinog profila pa ćemo pogledati u čemu je problem.
2016 05 06
Dunjanijebitno je prevarila nekoliko djevojaka, imala je hrpu negativnih ocjena, slala je pokidane cipele i sl.
2016 05 06
Doraos, odi na temu 'preprodavači na jednom mjestu', str.40. Nakon što je skrenula pažnju na sebe prijavljivanjem drugih krpičarki, hitno je pobrisala masu artikala koje je preprodavala - čini mi se da se radilo o satovima u raznim bojama, no , čini se, ne dovoljno hitno.....
2016 05 06
Otvoreno je nekoliko tema o njoj i djevojke su se žalile na suradnju s Dunjom i stavljale slike kao dokaze. trebali ste odmah reći o kome se radi. Njezin blok je itekako opravdan.
2016 05 06
Gitadevi, prvo sam zalijepila neki link dok još nisam znala da se radi točno o Dunji, pa sam ga obrisala i zalijepila ovo.
2016 05 06
JassJasminka, riješili smo Vaš misterij. Ukoliko otvorite na facebooku temu o ovoj stranici i počnete pričati kako je Vaša kćer nedužna blokirana, molila bih Vas i da priložite slike pokidanih tenisica koje je slala ovoj djevojci za, ni više ni manje, nego 100 kuna. I pročešljajte njezinih 8 negativnih ocjena da još jednom utvrdite kako je ona blokirana bez razloga i objašnjenja.
2016 05 06
Dunja nije preprodavač nego prevarantica. Blokirana je zbog varanja ljudi.
2016 05 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 14