Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

> gitadevi: > River, to ti je normalno, znaš da se kaže 'Kad ti Bog zatvori vrata, otvori ti prozor' ,:) Imam litru sladoleda ispred sebe...ne može mi nitko ništa. :D
2016 05 05
Nećeš vjerovati - i ja :') ! Lidlovog, od oraha, mljaaaaac :") !
2016 05 05
U, dobar mi taj. Moj neki tiramisu, jezik mi odrvenel i nisam sigurna kakav mi. :P Idem sad Netflix upalit. Nemojte se živcirati. Krpe budu i sutra tu- s istim problemima. :D
2016 05 05
Uf i ja bi sladoleda :D :D
2016 05 05
slažem se, blokira im se jadan profil pa naprave drugi profil i nastave prodavat,al uvijek se netko pronađe tko ih otkrive i prijavi adminki... zanima me, koji su sve razlozi blokade osim preprodaje,slike s interneta i lažnih tagova?
2016 05 06
> RiverNakit: > Meni je pitanje na mjestu. Uistinu čemu? Ne mogu/ne žele blokirati adrese prevaranata pa pretpostavljam da ne mogu blokirati IP ni curama zbog preprodaje, tagova čega već. Svi naprave novi profil i to je to. Sizifov posao kad je stranica i dalje što se tiče organizacije u banani. :D E, to sve stoji.. I nije mi jasno kako onda policija ukeba pedofile prema IP adresi..i vele uvijek mjesecima smo pratili mrežu da ih polovimo sve od glave do pete, blablabla...a kako onda ova stranica ne može prokljuviti prevarante.. Znam dakako da policija ima veće ovlasti od jedne Erike (vlasnice ove stranice), ali nije li to malo više pitanje tehničkog znanja kojeg očito nema nego pravne ovlasti? :/
2016 05 06
> doraos: > I svaka koja je blokirana zbog istih razloga i otvori temu s pitanjem zašto ja, tako mila, čedna i nevina - i tebe mi je navrh jaja!!! :') :') :') A sta si me nasmijala
2016 05 06
River, nisam inače na forumima, bar ne u HR, kako blokiraju i jel mogu blokirat dinamičku IP adresu? Ona se mijenja bar 2x tjedno.
2016 05 06
Mislim da je sve skupa lakše poštivat prilično jednostavna pravila stranice/ne krasti od drugih nego pokušavat blokirat razne IP adrese, na kojima ne mora nužno bit jedan jedini korisnik. Na pitanje čemu to, mogu odgovorit jedino čemu varat ljude ili im naplaćivat nakit s ebaya po 10 puta višoj cijeni... Nisam očekivala da će se ljudi pitat čemu blokiranje korisnika. Sigurno su nečiji novci spašeni na taj način.
2016 05 06
Batmaan, svaka ti je na mjestu :")
2016 05 06
Draga gospođo, da bismo znale o čemuse radi i koliko je opravdano vaše negodovanje, morale bismo znati nick name vaše kćeri i pogledati kakvih je eventualnih grešaka, tj. kršenja pravila bilo, zbog kojih je , moguće blokirana. Drugo, prijetiti se širenjem 'istine' o stranici i nepravilnostima na njoj, te se busati brojem prijatelja, poznanika itd etc....u najmanju je ruku smiješno,, jednako kao i traženje da vam se admin svojim imenom i prezimenom javi na mail :') . To što ste vi iznijeli javno svoje ime i prezime vaše je pravo, ali ne obaveza na ovoj stranici, kao niti ikoga od nas, pa ni admina. Pa podvalačenje kako su cure na stranici imale koristi od vas ali, eto, više neće....4 suradnje! Uuuuuuu.....
2016 05 06
JassJasminka, to ste trebali napisati u posebnoj temi, odnosno otvoriti Vasu temu posto prozivate konkretno admina i radi se konkretno o Vasoj kcerki i o konkretnom slucaju koji zelite rijesiti. Ovdje razglabamo opcenito o blokadama i blokiranim korisnicama.
2016 05 06
Gitadevi, i meni je zapelo za oko to "sirenje istine" putem Facebooka i kolega, ali rekoh samoj sebi da cu preskociti komentiranje toga.
2016 05 06
Niste napisali nista sto vec ne znamo i sami. Kakve to tocno veze ima sa slucajem Vase kceri? Da li je na profilu prodavala robu koju je narucivala s eBaya?
2016 05 06
I kako adminova blokada neke preprodavacice na Krpicama moze stetiti npr Aliexpressu ili eBayu? x-) Pojasnite, molim Vas. Inace samo nasa mala drzavica narucuje sa takvih stranica, a ne sve zemlje i svi kontinenti osim Antartika. Uostalom, tko nema karticu, a preprodavac od kojeg je htio uzeti neki artikl je blokiran, opet si moze naruciti preko nekog posrednika ili preko mame, tate, sestre, prijateljice.
2016 05 06
1 2 3 4 5 6 ... 14