Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Gospodja kaze da je knjigovodja. Aj bar nesto, nece sigurno reci kako povrat pokradenih para ne vrsi jer ne zna popuniti uplatnicu. To je sreca u nesreci, ne sumnjam uopce da ce oprati okaljani obraz svom prezimenu barem na taj nacin, da vrati oteto.
2016 05 07
Ne moze vratit..tribala je pokrast da moze platit tecaj sminkanja sta je sad u 4 misec polozila 😂
2016 05 07
Knjigovodja, a postavila se kao da je njena glava na Mount Rushmoreu. Ona sigurno misli da je Bog zena.
2016 05 07
Izmogormara, nemoj tako klevetati. Pa Dunja ima 200 pozitivnih. :')
2016 05 07
Ne mogu prezaliti sto nisam quotala svaki njezin post prije svog odgovora, da te povracotine od izjava ostanu ovdje za svagda, da svi vide taj blazeni svjetonazor jedne zene. To mi je skola za ubuduce.
2016 05 07
Da je sa 300 profila zbrojit negativne stigla bi tih 200..nek mama pobroji stetu
2016 05 07
> doraos: > Ne mogu prezaliti sto nisam quotala svaki njezin post prije svog odgovora, da te povracotine od izjava ostanu ovdje za svagda, da svi vide taj blazeni svjetonazor jedne zene. To mi je skola za ubuduce. E doraos - i meni je radi toga žao - mislila sam da je netko od vas sejvao temu u cijelosti jer kada sada ljudi čitaju bez njenih 10 obrisanih postova, nemaju ni približnu sliku bahatosti, oholosti, prizemnih prijetnji, izmišljotina, nebuloza. Ma švajneraj. Žena ne zaslužuje našu pažnju ni angažman - ja bih ju stavila na crnu listu nepozeljnih korisnika jer ODOBRAVA i POTIČE na krađu - držala bi ljestve i drugim lopovima kao sto je držala i vlastitoj kćerki. I to gospođa policjot - ni vise ni manje - shame on you Povraća mi se, a svaki njen post ima i laksativni učinak. ]:)
2016 05 07
Auuuuu diplomeeeeee
2016 05 07
Sjetila sam se jednog banalnog primjera... Mama i ja u autu, oko 16h popodne, guzva, krkljanac, ljudi idu s posla... Mi na semaforu cekamo zeleno. Ja jedem Kinder Bueno i bacim papir kroz prozor. Dakle, moja mama kaze "Sad fino izadji iz auta i to pokupi.". Ja pokunjena izasla, jos vjetric puhao, morala i trcati za papirom. Zeleno se upalilo, trube na sva zvona da krenemo. Sramota do jaja. Ja u zivotu vise nisam papir bacila igdje, kao ni nitko tko je u mom drustvu, u autu ili izvan jer sada na to pozelenim i alergicna sam. Dok ce netko i ukrasti i ostetiti nekog za novac i prevariti, a mama ce ga potapsati po ramenu. Meni je to neshvatljivo. Zato opet kazem - nije Dunja kriva.
2016 05 07
> cipelitza: > Auuuuu diplomeeeeee jesi vidla? kakva ćer! pa kaže: "i´m proud on myself"
2016 05 07
Doro draga, ti se od sinoć sekiraš....ma daj pusti ih ća..sve si joj rekla.....ajmo na kupanje :)
2016 05 07
> ivalorena: > > cipelitza: > > Auuuuu diplomeeeeee > jesi vidla? kakva ćer! > pa kaže: "i´m proud on myself" Sljedeca je za pedikerku. Pa kad uslika potkresane nokte na nogama slava ne gine
2016 05 07
> cipelitza: > > ivalorena: > > > cipelitza: > > > Auuuuu diplomeeeeee > > jesi vidla? kakva ćer! > > pa kaže: "i´m proud on myself" > Sljedeca je za pedikerku. Pa kad uslika potkresane nokte na nogama slava ne gine evo, ja bi odma da me ona našminka. onako pedantna i uredna. ko i njezine cipele...
2016 05 07
> doraos: > Sjetila sam se jednog banalnog primjera... Mama i ja u autu, oko 16h popodne, guzva, krkljanac, ljudi idu s posla... Mi na semaforu cekamo zeleno. Ja jedem Kinder Bueno i bacim papir kroz prozor. Dakle, moja mama kaze "Sad fino izadji iz auta i to pokupi.". Ja pokunjena izasla, jos vjetric puhao, morala i trcati za papirom. Zeleno se upalilo, trube na sva zvona da krenemo. Sramota do jaja. Ja u zivotu vise nisam papir bacila igdje, kao ni nitko tko je u mom drustvu, u autu ili izvan jer sada na to pozelenim i alergicna sam. Dok ce netko i ukrasti i ostetiti nekog za novac i prevariti, a mama ce ga potapsati po ramenu. Meni je to neshvatljivo. Zato opet kazem - nije Dunja kriva. Sve se to opere s par objava na fejsu kalibra "drzi se pajdo", "pomozite", "postenje iskrenost i obraz".
2016 05 07
Hahahahaha IvaLorena... Trebati ce mi, nazalost, nekoliko dana da ovo prozvakam.
2016 05 07
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14