Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ja sam u šokuuuuuuuu

Meni je Izrael bio najbolji. Iako nisam sigurna da mu je mjesto na Eurosongu ali dobro. Nije ni Australiji pa ih nije spriječilo da nastupe. Kao, vole Eurosong pa nek se priključe malo. Zašto ne?!
2016 05 17
A nitko nije talijanku i onaj povrtnjak komentirao? kad je onu repu na kraju izvukla, nisam znala jel bih se smijala ili imala onaj pravi "wtf trenutak".
2016 05 17
Izrael već godinama nastupa a i Australija je nastupala prošle godine! Samo kaj smo mi tek ove godine odreagirali jer smo upali u finale pa se svi sprdaju! Da,to je sve do love kaj je Australija nastupala jer oni dižu gledanost za 12% navodno,tako samo čula! Mislim WTF?!?!??! A Rusija mi je tooootalno bezveze pjesma, imali su najbolji nastup ali čitala sam da su ideju od nekog ukrali i onda mi je sveokupni dojam bio NE! Treći da budu zbilja nisu zaslužili ali fakat,bezveze pjesma skroz! Meni je super bila Španjolska,Bugarska, Litva, Izrael je isto ok bio, Australija kaj je je izgleda da su istinski fanovi Eurosonga, Ukrajina, Njemačka - koja je zadnja bila s 1 bodom nimalo zasluženo! Poljska mi je bila bezveze npr koji je spominju kao da je super meni nimalo!
2016 05 17
Ja nisam ni poslušala našu pjesmu sa Eurosonga x-) x-) Sram me bilo ! x-)
2016 05 17
Meni je osobno pobjednička pjesma morbidna i odbojna, pokušala sam ju privolit i poslušala nekoliko puta, ali ne ideeee.. i dalje mi je bljuffff..A Njemačka je stvarno nezasluženo loše prošla, jer nije loša
2016 05 18
1 2 3 4