Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ja sam u šokuuuuuuuu

E pa ako je i žiri ostalih država oformljen kao naš, dobro smo i prošli :')
2016 05 15
Ako je takav žiri bio sastavljen kao kod nas, tko zna kakav je bio kod drugih zemalja. Ne smatram naš žiri stručnim, jer to su sve bile osobe koje tu i tam tek nešto postižu i nemaju radnog staža na sceni. A ovi glasovi od publike...to su tako nekako smuljali nisam ni skužila kako su izračunali te bodove. Sve je danas namještajljka, zašto bi Eurosong bio iznimka?
2016 05 15
Meni je zgražavajuće da je Severinina štikla dobila bolji plasman nego ova x puta kvalitetnija pjesma :/ Ma Eurosong je otišao u klinac.. Previše država, od kojih pola nije u Europi, a evo neke su i na drugom kontinentu.. I tak..
2016 05 15
meni je štikla bila vrh. nina je bila lošija u finali, nego polufinalu. činjenica je da je ove godine bila dosta jaka konkurencija, ali na kraju i da smo imali najbolju pjesmu, nebi bilo dovoljno za top10. baš je sve politički odigrano. moji favoriti su bili švedska (ne može 2x za redom pobjediti pa se nisam nadala pobjedi, ali svejedno mi je mali bio <3 ) i njemačka. njemačka je zadnja :( baš znam procijeniti a?
2016 05 15
> Ivaaaaa: > Koji vrag Australija radi na Eurosongu?? Jos je zamalo i pobijedila :O zato što su pod britanskom krunom.
2016 05 15
Žiri glasa za Australiju, narod za Rusiju a, pobjedi Ukrajina ! :D
2016 05 15
Zbog gledanosti i popularnosti Eurosonga kod njih. Sudjelovali su i prošle godine i mislim da su 5 bili. > traplord: > > Ivaaaaa: > > Koji vrag Australija radi na Eurosongu?? Jos je zamalo i pobijedila :O > zato što su pod britanskom krunom.
2016 05 15
Australije od sljedeće godine nema. Radi se azijska inačica eurosonga( ova rečenica nema smisla :D ) i australija onda, navodno, ide tamo. Ali da, zbog popularnosti su ih zvali, tamo su se organizirala javna( !!) praćenja ovog "natjecanja". Ali ovo s ninom je...ono, šta reći? Sve ovo što je jack rekla stoji- najlakše mi je bilo kad sam uzela pauzu od par minuta. Zadnji put sam gledala tu manifestaciju kad je štikla bila, čini mi se, i nije se ništa popravilo. Politika je zabranjena, a na temelju nje se pobjeđuje. Ali naučili smo nešto: 1. Ne šalji kvalitetnu pjesmu 2. Šalji neku zgodnu trebicu 3. Zakonom zabrani Zigmanu da ti kreira haljinu :D
2016 05 15
Rade bi i da je Australija dobila nego ova iz Ukrajine, kad pocne vikati tamo pred kraj pisme padne mi mrak na oci ,:(
2016 05 15
Bugarska je bila prva? Meni oni totalni plagijat . Ukrajina mi hororična..umrla sam od straha, dobro da nisam sama doma bila. Poljska zakonnnnn..Australija ono..neki prosjek, niš da bi mi zapela za uho
2016 05 15
Eeeeeeee, gdje možemo saznat tko su članovi žirija bili, ako su ove dvije..zbljuvvvvvvv
2016 05 15
> Majalike: > Eeeeeeee, gdje možemo saznat tko su članovi žirija bili, ako su ove dvije..zbljuvvvvvvv Damir Kedžo, Kim Verson, Pamela Ramljak, Boris Đurđević. :|
2016 05 15
Baš bezveze, pobjednička pjesma je očaj, ne može se slušati koliko je** u mozak. Nije se ni Nina nešto iskazala, baš je zeznila pjesmu, osjetila se trema u glasu (puno mi je bolje zvučala u polufinali) a i da nije, tko zna kako bi prošla. Šteta, mjesecima je ljudi hvale i bila je jedan od favorita.. nisko 23.mjesto nije zaslužila nikako... Vratiti stari način glasanja, i ova glupa pravila gdje neke zemlje imaju izravni plasman u finale. To je valjda najnepoštenije od svega, i ne znam zašto svi šute oko toga :| Sve u svemu, jako sam razočarana. Ali da je uspjela ostvariti nešto što već jako puno hrvatskih predstavnika nije, to da se SVIDJELA ogromnom broju slušatelja/navijača/pratitelja, uspjela je! I na to sam preponosna! Đabe pobjeda na nekom natjecanju kad se svi pitaju, ček, zaštoooo??
2016 05 15
Stvarno ima dobar glas,ali malo je falšala u finalu.....A i mislim da je to stvar politike,pa zato....
2016 05 15
Sara, moj brat je isto to mene pitao, jel cujem da kaze "Daj mi lufta". XD
2016 05 15