Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Guza guzaa pomoooć pliz :P

Pozdrav curkeee Tram savijet iliti pomoć....Ako je neka već imala iskustva, koje su najbolje vježbe za podići guzu i koji je program i to?
2016 05 15
Ja sam radila po Brasilian butt lift programu. Radi se mjesec dana, imas sve snimljeno i radis po videu. Unistilo me i nakon tjedan dana sam odustala,. Odlicno je, ali trazi veliku fizicku spremu
2016 05 15
Pa zato kažem, lagani neki pilatesić nabaci. Tak i ja, laganica bez smaranja. Da sam u fizičkoj spremi, imala bi brazilsko dupence kao posljedicu pa se ne bi gnjavila svako proljeće.
2016 05 15
stepenice, cucnjevi, iskoraci, podizanje nogu, podizanje guze u lezecem polozaju, donkey kick..... :D
2016 05 16
samo čučnjevi i za mjesec dana je vidljiva velika razlika...i puuno vode protiv celulita :)
2016 05 16
ja ti radim neke vježbe, super su, ako hoćeš pošaljem ti linkove :)
2016 05 16
Ja sam isto radila po Brasilian but lift probram i on se radi dva mjeseca, tj nekih 56 dana..u pocetku je ajme, al poslje se navikne covjek :) Iako sa cucnjevima, iskoracima, podizanjem nogu i ostatkom sto je Epona386 rekla ne mozes pogrijesiti :)
2016 05 17
cucnjevi, cucnjevi sa iskorakom,stepenice su mrak za guzu ;) pogledaj si jos na ytb od fitness blender ekipe
2016 05 18
Da bi guza porasla u trening je potrebno ubaciti 3-4 različite vježbice za guzu i nakon mj dana biti će znatno vidljiva promjena :)
2016 05 21
> LeaMilak: > Da bi guza porasla u trening je potrebno ubaciti 3-4 različite vježbice za guzu i nakon mj dana biti će znatno vidljiva promjena :) i uz to paziti na prehranu :)
2016 05 21
> kristinanu1996: > > LeaMilak: > > Da bi guza porasla u trening je potrebno ubaciti 3-4 različite vježbice za guzu i nakon mj dana biti će znatno vidljiva promjena :) > i uz to paziti na prehranu :) To se podrazumijeva :*
2016 05 21