Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako dobit vise pratitelja....

nazalost ja neznam kako neke cre imaju 3 artikla a 1300 prati a ja imam oko 20 stvari i ono skoro nito me ne prati ...? ZASTO?? :(
2016 05 18
Zasto je to bitno? XD Ako imas artikle koje netko trazi ili planira kupiti, vjeruj mi da ce naci put do tebe kroz trazilicu preko tagova, ukoliko su ispravni. Sto se tice tih pratitelja, vjerujem da se to klika mahinalno, a rijetko tko uopce i gleda koga prati. Ja sam bas nedavno otpratila 30ak profila. Jos se cudila gdje sam njih nasla, niti moj stil niti stvari kakve bi kupovala. To sam valjda u naletu dok sam u trazilici naisla na nekakav artikl koji mi se svidio u tom trenu pa odmah zapratila cijeli profil. Vidjela neku haljinu, zapratila, ocekivala stavljati ce jos slicnih oglasa, a ono na kraju profil 98 posto bila djecja robica. XD
2016 05 18
Ja isto mislim da to praćenje nema neko značenje...
2016 05 18
Evo..bum te ja pratila :)..imaš krasne stvari.. Međutim, zamisli da pratiš 1000 ljudi? Čemu? Ako ti nešto zatreba, ukucaš u tražilicu, ne? Ja ne kupujem namjenski, nešto određeno. Kupim kad naletim na super cijenu, nešto što sam oduvijek željela. Tak da..nemam živaca ni vremena pregledavati profile ni 10 korisnica, a kamo li 1000 :P.. Možda je to "praćenje" osmišljeno za majke koje kupuju prnjice svojoj dječici? Pa prate profile korisnica koje imaju super stvari po super cijenama, po pretpostavci da dječica nisu generacijski povezana, već je dijete kupca godinu dana mlađe od djeteta prodavatelja? Ima logike..svake sezone klikneš da vidiš je li što novo dodala :) Nego..ove tvoje ekstenzije od prirodne kose.."cijena po pramenu 9,00 kn". Ja sam ti tu seljo-beljo. Koliko je to 1 pramen? Odnosno, koliko ih je u snopu? ili, koliko ih je potrebno za recimo moju tikvu srednje veličine?
2016 05 18
Pa ja sam onda sirota što se praćenja tiče. :D No kupuju cure koje me ne prate , a ni moji artikli im nisu u omiljenima. :D
2016 05 18
Pratitelji su ti najmanje bitni. Ako imas dobre stvari, realne cijene i, ono najbitnije, pozitivne povratne informacije imati ces i kupaca. Ja sam xy puta prodala stvar koja nije nikome bila u omiljenima. Isto tako prodala stvari curi koja me uopce ne prati ;)
2016 05 18
Pa i ti ih malo pratiš, što očekuješ? I ja ih malo pratim al znam zašto i kog pratim, većinu ne zbog ponude krpica..pa ni ne očekujem sad 767490375 pratitelja. Većina ovdje ipak prati jaaaako puunoo osoba pa i njih većina istih prati.
2016 05 18
A i pazi koja čast, Mirika samo tebe prati ;) 8-)
2016 05 18
Ja se osjećam progonjeno kad me dodaju u praćene. ,:) :')
2016 05 18
> Anncibu: > nazalost ja neznam kako neke cre imaju 3 artikla a 1300 prati a ja imam oko 20 stvari i ono skoro nito me ne prati ...? ZASTO?? :( a kaj mislis koliko je tu samo laznih profila? podvojenih licnosti? cijelih psihijatrijskih odjela? xD ja ne pratim mnoge po profilu vec pod omiljenima :D dok se neprodaju
2016 05 18
Nije ti to bitno , ne zamaraj se sa tim :D
2016 05 18
Evo i ja te pratim😊 S tim da ja imam fakat par pratitelja ,a i ovo malo stvari kaj sam prodala je kupio netko drugi,a ne moji pratitelji 😕
2016 05 18
> sonja90: > A i pazi koja čast, Mirika samo tebe prati ;) 8-) ..hahaha..ehh, + jedan pratitelj više..kad joj to toliko znači :) Ja ne bi htjela da me netko prati..previše sam paranoična :P
2016 05 18
Zaboravila sam na tu opciju s dolaskom novih krpica, niti ocekujem da se mene prati. Tko zaluta- dobrodosao. :)
2016 05 18
golotinja uvijek pali
2016 05 18
1 2