Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

christian louboutin cipele

> traplord: > Gdje ste kupili cipele? Iz aviona vidim da nisu original, bez uvrede. (boja potplate, oblik cipele, potpetica...) Imam dugogodišnje iskustvo s tim brandom, i to 100% nisu original. Ne znam koliko ste ih platili i gdje, ali vam je netko uvalio AA repliku. Hvala na savjetu, pogotovo ako znate o brendu. Zato ih i poklanjam da ne bih bilo da sam nekoga prevarila. Neka netko uziva u njima 😘
2016 05 23
Cici nisi prva torbu uočila....
2016 05 23
> Mandarinicaa: > Bile su u vrecici sa svim sto ide uz njih i nekakvom njihovom karticom. Nazolost ja to nista nemam vise. Fejk.
2016 05 23
Eto ga na, neželjene cipele od bivšeg koji kupuje fejkove a kakve je sreće biće mu naplatilo ko origigi, al neka mu kad je bivši..i tako otplovviše u sretnije vodeeeeeee.....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2016 05 23
> Majalike: > Eto ga na, neželjene cipele od bivšeg koji kupuje fejkove a kakve je sreće biće mu naplatilo ko origigi, al neka mu kad je bivši..i tako otplovviše u sretnije vodeeeeeee.....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Zena odustala, da joj je neugodno uzeti, evo javila se druga . Cini se da jadne nikako da imaju sretan zavrsetak 😛😛😱💞
2016 05 23
I torba je bila rezervirana pa se zena ne javlja, evo neka druga gospoda se javila , valjda ce sve u sretne ruke
2016 05 23
Ma ja mislim da bi prije otišle da si ih stavila za neku cijenu, ovako curama neugodno..ugl, a torba za 200-300 kn ode odmah..-))) ( šalim se naravno) ugl...sretno, valjda netko uzme cipke
2016 05 23
Nikako nije dobro, ni kada poklanjas niti kada prodajes :-)
2016 05 23
Mandarinice dokazala si da si poštena i dobra osoba,.
2016 05 23
> Majalike: > Cici nisi prva torbu uočila.... Pa znam, samo sam htijela i malo veselja za svih nas.
2016 05 23
> Mandarinicaa: > Nikako nije dobro, ni kada poklanjas niti kada prodajes :-) hahah, tako ispadne, nikad nitko nije zadovoljan..ljudi su čudo
2016 05 23
Meni su cipelice super al preveliki broj nažalost 😟, valjda će naći svoju novu vlasnicu što prije. A torba je nemam riječi, savršena ali su cifre ipak malo previše za mene. Sretno!
2016 05 23
cici, najbolje da mi popola torbu kupimo pa mjesec nosiš ti mjesec ja....i tako....hahahaha
2016 05 23
1 2 3 4 5