Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

christian louboutin cipele

Neka se javi cura koja zeli ove cipele . Poklanjam ih , ni postarinu ne mora platiti. Nadam se da ce uzivati u njima bile original ili ne .
2016 05 22
Mislim ne kužim čemu ljutnja..cure su sve bile dobronamjerne..meni osobno nisu privlačne, ne patim od marki već što mi se svidi i mogu priuštit kupim, tako da imam stvari od 100 kn i od 3000 kn , al to uopće nije poanta..pa šta ako jesu i nisu original, pričamo se, pokušavamo nešto saznat i tako...
2016 05 22
Nisu zlobni komentari, već su dobronamjerni. Da ne živiš u zabludi da su original :) ali možda se mi krpičarke varamo :)
2016 05 22
Btw, i ovo nije zloban komentar kao niti jedan do sada ovjde, da je meni bar moj dečko kupovao cipele, hm..jedva bi dobila piće-)) hahahaA isada mi kaže .a ionako sama kupuješ i previše pa.....
2016 05 22
> Majalike: > Mislim ne kužim čemu ljutnja..cure su sve bile dobronamjerne..meni osobno nisu privlačne, ne patim od marki već što mi se svidi i mogu priuštit kupim, tako da imam stvari od 100 kn i od 3000 kn , al to uopće nije poanta..pa šta ako jesu i nisu original, pričamo se, pokušavamo nešto saznat i tako... Nisam ljuta , ne smeta mi kada netko napise da nisu origan zbog toga i toga, nego me smetaju komentari da se raklaniram na forumu itd.... Otvorila sam temu jer nisam znala sto s njima, a zao mi je da stoje.
2016 05 22
Eto neka mi se javi cura koja ih zeli , ja cu ih pokloniti . Da ne bi bilo i da je to prevara, molim je da se ovdje javi i da se javi kada joj stignu.
2016 05 22
Kako god, ako ih poklanjaš lijepa gesta, nekoga će sigurno usrećit i razveselit, nego da ne bi osvanule pod original za 2000 kn..haha.. A ako budeš poklanjala onu piero guidi tu sam-)))
2016 05 22
A možeš recimo stavit oglas, napisat da ne znaš jesu li original, i stavit cijenu po dogovoru..eto..ako ih ne pokloniš naravno
2016 05 22
Poklanjam ih, a ako osvanu negdje po 2000 kn onda toj curi na dušu.❤
2016 05 22
Ma kud nisi bila u dilemi za torbu :') :') :') :') :')
2016 05 22
> Mandarinicaa: > Eto neka mi se javi cura koja ih zeli , ja cu ih pokloniti . > Da ne bi bilo i da je to prevara, molim je da se ovdje javi i da se javi kada joj stignu. Mislim da ste malo sve preagresivno shvatili... s obzirom na uvodni post teme i činjenice da ste cipele stavili 18.5. u prodaju ispada da je cijela tema reklama i na nikoga se ne možete ljutit ako će tako misliti. Također nema potrebe da se ikome išta dokazujete i bla bla. Naprosto na napravite izmjene u opisu artikla, napišite da niste sigurni da li su original i da ih poklanjate. I gotova tema ,:(
2016 05 22
> Majalike: > Kako god, ako ih poklanjaš lijepa gesta, nekoga će sigurno usrećit i razveselit, nego da ne bi osvanule pod original za 2000 kn..haha.. A ako budeš poklanjala onu piero guidi tu sam-))) Hahaha. Nju ne poklanjam jer sam je osobno kupila i znam gdje i koliko sam je platila. 💞
2016 05 22
> Majalike: > Kako god, ako ih poklanjaš lijepa gesta, nekoga će sigurno usrećit i razveselit, nego da ne bi osvanule pod original za 2000 kn..haha.. A ako budeš poklanjala onu piero guidi tu sam-))) Hahaha. Nju ne poklanjam jer sam je osobno kupila i znam gdje i koliko sam je platila. 💞
2016 05 22
> Nikoli: > > Mandarinicaa: > > Eto neka mi se javi cura koja ih zeli , ja cu ih pokloniti . > > Da ne bi bilo i da je to prevara, molim je da se ovdje javi i da se javi kada joj stignu. > Mislim da ste malo sve preagresivno shvatili... s obzirom na uvodni post teme i činjenice da ste cipele stavili 18.5. u prodaju ispada da je cijela tema reklama i na nikoga se ne možete ljutit ako će tako misliti. Također nema potrebe da se ikome išta dokazujete i bla bla. Naprosto na napravite izmjene u opisu artikla, napišite da niste sigurni da li su original i da ih poklanjate. I gotova tema ,:( Da. Slazem se. Evo nadam se da ce se neka cura javiti da joj poklonim
2016 05 22
hahahah-)
2016 05 22