Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

christian louboutin cipele

rëklama + ovo teško da je original!
2016 05 22
Osoba koja bi išla prodavati original na krpicama sigurno ne bi za cipele od par tisuća kuna rekla "mah dati ću ih i za 500kn samo da ih prodam"
2016 05 22
Kao što netko već reče, mislim da se od ovakvih stvari čuva račun i kutija, ne zato što ćeš ih kasnije možda prodat već zato što su veći novci u pitanju i zato što možeš i sama reklamirat ako nešto nije u redu..a mene zbunjuje ta zaštita za pete, kakva je to koja se poslije samo skine..kužim u postolara da se stavi al ovo je trebalo biti nešto zaljepljeno ..
2016 05 22
lose slike cipele i slab opis.. kad gledas opis artikla izgledaju kao stikle sa placa.. a to za dodatne slike u box nedrzi vodu.. ako ti steka stavljanje slika ovak zkj nebi stekalo i stavljenje slika u box.. mene bas zanima di si ih kupila.. tj koja trgovina, gdje i kada.. i to je vec neki info .. link sto je jedna cura stavila je jako koristan.. kako za nas tak i za tebe.. ali ak imas original.. znas kak ovdje funkcioniraju stvari..slike detalja treba.. unutrasnjost, potplat, "guma" na peti.. fkt je link koristan cekam rasplet situacije
2016 05 22
Dobivene su kao dar u kutiji s dust bagom. Da li mi mozete reci gdje ih mogu procijeniti? Ako nisu original , onda cu ih pokloniti. Bile su u vrecici sa svim sto ide uz njih i nekakvom njihovom karticom. Nazolost ja to nista nemam vise. Ja nosim H&M i originale. Ne kupujem nista "fejk" s tim vise sto smo imali mi ducan s Brendiranom robom i znam koliko kopija ima. Odnijet cu ih procijeniti jer ovako nema smisla. Hvala na savjetima
2016 05 22
Već smo ih procijenile ;) ostavila sam ti link kojim sama možeš vidjeti što prodaješ pod original za hiljadu - dvije
2016 05 22
ako ste vi imali dućan s brendiranom robom... ne vidim problem. I bez ove teme bi trebali onda znati što nosite na nogama :)
2016 05 22
> Anamarija02: > Već smo ih procijenile ;) ostavila sam ti link kojim sama možeš vidjeti što prodaješ pod original za hiljadu - dvije Kada ste ih vi procijenili onda sam sigurna. Hvala.lp
2016 05 22
> Nikoli: > ako ste vi imali dućan s brendiranom robom... ne vidim problem. I bez ove teme bi trebali onda znati što nosite na nogama :) Pa znala sam, ali nisamo imali louboutin, a svaki brend ima svoje sitnice po kojima se prepoznaje razlika izmedu originala i kopije. Sada ovdje ispada da nisu original sto mi je tesko povjerovati.
2016 05 22
Nema potrebe za bezobrazlukom, pitali ste za mišljenje i dobili ste ga. :)
2016 05 22
A možda da pitaš toga tko ti ih je pokonio? Valjda će znati..gdje su kupljene i koliko plaćene i jesu li original
2016 05 22
> Nikoli: > > AniLina: > > btw ako su orididi kao sto kazes zasto bi pristala na bas tu cijenu? ti si ju odredila ili ti je tak preporucena? > > dobra reklama u svakom slucaju > ja mislim da se išlo na brzinu uhvatiti neku curicu da ih kupi, jer moraju biti original ako je tema na forumu o njima ,:) Ja nikada nioga nisam prevarila, nemam potrebu nikoga hvatati na brzinu . Sve cure koje su sa mnom radile mogu potvrditi da sam im slala novu origanal robu ili malo nosebu za 15%- 20% vrijednosti iste u ducanu.
2016 05 22
nije original. al za 400'500kn se svakako se mogu prodati ... kao i svi feejkovi placeni oko 1000kn idu u pola cijene ..mada uzorak i nije hit must have bas,reklama dobra-slažem se.. sretno. u prodaji.
2016 05 22
> Anamarija02: > Osoba koja bi išla prodavati original na krpicama sigurno ne bi za cipele od par tisuća kuna rekla "mah dati ću ih i za 500kn samo da ih prodam" Vidim da ste ovdje svi naucili na prevare. Ja ne zivim od krpica i puno puta sam poklonila ili prodala za simbolican iznos stvari koje vrijede par tisuca kuna. Kako se sve pravite pametne i mislite da se reklamiram i varam, a Vi osobno pretpostavljam nosite iskljucivo Louboutin ?!... Pa evo, ja ih poklanjam curi cipele koja ce uzivati u njima i nadam se znati to cijeniti.
2016 05 22
> Majalike: > A možda da pitaš toga tko ti ih je pokonio? Valjda će znati..gdje su kupljene i koliko plaćene i jesu li original Taj netko je bivši dečko. Ali evo da riješimo ovo i da ne čitam zlobne komentare , ja ih poklanjam!
2016 05 22