Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

christian louboutin cipele

E sad treba otvorit novu temu..Cureeeee, brzoooo poklanjaju se cipele, možda su original..i tadadaddadadaaddadada!!!!!!!!!Navala
2016 05 22
> Majalike: > E sad treba otvorit novu temu..Cureeeee, brzoooo poklanjaju se cipele, možda su original..i tadadaddadadaaddadada!!!!!!!!!Navala :') :')
2016 05 22
> Majalike: > E sad treba otvorit novu temu..Cureeeee, brzoooo poklanjaju se cipele, možda su original..i tadadaddadadaaddadada!!!!!!!!!Navala Javiti ce se netko , nadam se da ce neka cura uzivati u njima .
2016 05 22
> Majalike: > E sad treba otvorit novu temu..Cureeeee, brzoooo poklanjaju se cipele, možda su original..i tadadaddadadaaddadada!!!!!!!!!Navala I onda bi bilo 90% komentara da sam otvorila temu da se reklamiram. Cure su ovdje zbog svih prevara pocele razmisljati da su svi prevaranti i kada pozelis napraviti nesto dobro, onda si opet prevarant ili se reklamiras jer nije moguce da netko radi nesto dobro , a da nema neku korist
2016 05 22
Dobro je uvijek dobro i uvijek se cijeni..osim izuzetaka naravno...
2016 05 22
Po meni, nemoj ih nasilu poklanjati jer se osjecas malo napadnuto nego zaradi nesto, original ili ne- teska su vremena. Sretno! :*
2016 05 22
Moj vam je savjet ako su stikle u dobrom stanju stavite neku prihvatljivu cijenu. Niste ih vi osobno kupili , dakle troska sa vase strane nije bilo . Uz to neznate jesu li original ili ne ( nisam strucnjak za to, ali nazalost cine mi se kao nesto bolja kopija).
2016 05 22
> Shoppingholic2: > Po meni, nemoj ih nasilu poklanjati jer se osjecas malo napadnuto nego zaradi nesto, original ili ne- teska su vremena. Sretno! :* Ne osjecam se napadnuto. Ne nosim ih vise i necu ih nositi. Nemam nikoga kome bih ih poklonila od bližnjih, pa neka neka cura uziva u njima .
2016 05 22
Gdje ste kupili cipele? Iz aviona vidim da nisu original, bez uvrede. (boja potplate, oblik cipele, potpetica...) Imam dugogodišnje iskustvo s tim brandom, i to 100% nisu original. Ne znam koliko ste ih platili i gdje, ali vam je netko uvalio AA repliku.
2016 05 22
> traplord: > Gdje ste kupili cipele? Iz aviona vidim da nisu original, bez uvrede. (boja potplate, oblik cipele, potpetica...) Imam dugogodišnje iskustvo s tim brandom, i to 100% nisu original. Ne znam koliko ste ih platili i gdje, ali vam je netko uvalio AA repliku. gospođa tvrdi da ih je dobila na poklon i da blagog pojma nije imala da nisu original. nakon rasprave, odlučila je cipele pokloniti.
2016 05 22
zamjeni za nesto sto ces nositii i slicno... il iprodaj cca su oko 400kn. otici ce sigurno.. sretno
2016 05 22
Kakva je to AA replika??
2016 05 22
AA replika vjerovatno najbolja kopija :D
2016 05 22
Mandarinica cipele su sik pa bila i dobra kopija. Prodajte ih kao takve, a onda meni smanjite cijenu Circus tirbe iz Karle. :) Jer je dugo zelim ali si ne mogu priustit.To mi dode kao samo san x-) .Ipak nam svima treba malo veselja i smijeha uz ucenje dok smo zivi.Budi mi vesela i slatka kao nase mandaeine.Dobra si cura i postena.
2016 05 23
> cici1950: > Mandarinica cipele su sik pa bila i dobra kopija. Prodajte ih kao takve, a onda meni smanjite cijenu Circus tirbe iz Karle. :) Jer je dugo zelim ali si ne mogu priustit.To mi dode kao samo san x-) .Ipak nam svima treba malo veselja i smijeha uz ucenje dok smo zivi.Budi mi vesela i slatka kao nase mandaeine.Dobra si cura i postena. Necu ih prodavati, poklanjam ih da ne bih bilo.poslije rasprava. Javile su se dvije cure u inbox , pa kome budu odgovarale, ja cu pokloniti. Torbu je jedna cura rekla kupiti i spustila sam joj cijenu💞
2016 05 23