Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Analiziranje osobe

Lijep pozdrav :) Trebala bi nekoga ko zna jako dobro analizirati ljude i za popricat o jednoj temi :)
2016 06 03
Započni temu pa će se korisnice početi uključivati u nju.
2016 06 03
vise bi jedan na jedan :(
2016 06 03
Vjerujem da je kod analiziranja ipak bolje čuti nekoliko mišljenja. :D Ne vidimo svi sve na isti način. Profiliranje neke osobe je timski posao, po mome. :D
2016 06 03
Ja mislim da takvo što nije moguće bez osobnog kontakta, a i nisam sigurna da u nas ima onih profilera kao u Americi što vidimo u serijama, to je neka posebna škola-)
2016 06 03
Al kao što doraos reče mišljenja svakako možeš dobit u smislu toga ako si izgubila objektivnost pa da sagledaš iz nekog drugog kuta, možda bude od pomoći.
2016 06 03
Naravno u tom slučaju ne očekuješ profiliranje već skup tuđih osobnih mišljenja, al opet nešto...iako kužim da neke teme nisu baš za javnu raspravu :D
2016 06 03
Mislim da nitko tko osobno ne poznaje osobu ne može ju dobro analizirati jer Vi i dok napišete neke podatke o toj osobi zapravo ćete opisati neku svoju sliku i doživljaj te osobe što je opet subjektivno i drugi će se vjerovatno priključiti vašem doživljaju te osobe ;)
2016 06 03
ima li netko tko bi htio porazgovarat? moze se javit u inbox
2016 06 03
> NinaaNikolina: > Mislim da nitko tko osobno ne poznaje osobu ne može ju dobro analizirati jer Vi i dok napišete neke podatke o toj osobi zapravo ćete opisati neku svoju sliku i doživljaj te osobe što je opet subjektivno i drugi će se vjerovatno priključiti vašem doživljaju te osobe ;) Pretočno rečeno. :")
2016 06 04
Nazovi plavi telefon!
2016 06 20