Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Preporučeni artikli

..,je naziv nove rubrike (uz popularne i posljednje),ako ste primijetile..,doduše još je prazna. Baš me zanima kako će funkcionirati... :")
2016 06 06
Iskreno...kako su nove krpice stupile na snagu, ja uopće ne znam da glavna stranica postoji x-) ....kao ni top članovi, kolekcije, posljednji artikli.. Manje kupujem...nemam baš volje pretraživati... Draže mi je bilo kada su najnoviji artikli bili stalno vidljivi... Tako da mi ta nova kategorija neće predstavljati apsolutno ništa.
2016 06 06
kakvi su uvjeti za tu listu? ne kuzim na kojem principu se biraju hehe :)
2016 06 06
to ni meni nije jasno..,kako će netko preporučiti neki artikl ako ga on nije kupio pa da ga može preporučiti dalje :/
2016 06 06
tu i tamo mi se desi da imam ovdje prodaju al ono gro manje nego prije pa mi bas i ne predstavlja nesto..osim ako stvarno pomogne da si na toj listi zato me zanima ali admin je tu samo kad joj je stvarno dosadno ili ni tada da uvede malo reda jer se nikome ne dopadaju previse ove krpe :(
2016 06 06
Meni se dopadaju.
2016 06 06
...iako ne kužim prporučene artikle :o :s
2016 06 06
> Brdosuza: > Iskreno...kako su nove krpice stupile na snagu, ja uopće ne znam da glavna stranica postoji x-) ....kao ni top članovi, kolekcije, posljednji artikli.. > Manje kupujem...nemam baš volje pretraživati... > Draže mi je bilo kada su najnoviji artikli bili stalno vidljivi... > Tako da mi ta nova kategorija neće predstavljati apsolutno ništa. yes Suzice <3 - nebitna nova kategorija niti išta novo na ovoj stranici...teški bs
2016 06 06
možda baš bude zanimljivo možda najviše lajkani artikli, najviše pogleda itd,.
2016 06 06
Wiz...razumijemo se <3
2016 06 06
meni su ove nove krpice totalno bezvezne, uopće nema one duše krpa
2016 06 07
Meni su isto bile draže stare krpice :(
2016 06 07
ja mislim da vjerojatno bude slično kao na ebay-u. preporučeni artikli budu slični onima koje imate u omiljenima...pa valjda onda ako imate crne traperice bude bacalo van traperice sa sličnim tagovima ili tak nešto :)
2016 06 07
Brdo postoji rubrika najnoviji/posljednji artikli i stalno je vidljiva na prvoj stranici. Ne znam kako izgleda na mobu, na kompu su popularni, preporučeni i posljednji u tabovima jedan kraj drugoga. Kolko sam shvatila, preporučeni artikli se generiraju na temelju vaših omiljenih i dobijete obavijest na mail o tome, ali zapravo nisam dobila neko bolje objašnjenje te rubrike.
2016 06 15