Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nove korisnice (pomoć itd)

#nisambrkomajkemi
2016 06 09
> corygan: > Po logici stvari, nikome nećeš slati ništa bez uplate, jel ;) > Nego , svaka čast...Nekako si brzo otkrila forum :D zbilja. ja sam skužila forum tek nedavno, a 2 godine sam na krpicama. brzo shvata ova nova :')
2016 06 09
Ja sam kao nova slala curama koje imaju puno povratnih bez uplate, tj uplata do dolasku artikla i isto to sada tražim za sebe. Jednostavno ima previše prevara a i opekla sam se s novom korisnicom. Nitko nikom ne garantira da ga neće prevariti ali ako netko ima 150 poz povratnih mislum da je šansa puno manja nego kad ima nula, stoga... Ne vidim zašto bi ako išta te povratne znače nova korisnica sumnjala.
2016 06 09
Ja sam forum otkrila odmah kad sam se registrirala. A ionako one koje bi mogle biti prevarene (ne sad od nje, nego opcenito) ne citaju forum. Jer, ruku na srce, da citaju ne bi bilo toliko prevara.
2016 06 09
> Matejicaa: > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje Znači po tebi varaju samo one koje kupuju???Što nisu obadvije strane u istom. Oni koji prodavaju se rješavaju viška,a oni koji kupuju daju novac.Bitno povjerenje i poštenje.
2016 06 09
Jasna mi je skroz skeptičnost s obzirom što se ovdje sve događa, a sumnjam da sam iti upućena u pola, ali zaista nije toliko teško otkriti forum i pročitati malo kako stvari stoje, pogotovo što sam, kao što sam već i rekla, listala dosta po krpicama još prije, niti sam netko već blokirani, a ako to zakljucujete iz moje otvorene teme ne znam što da kažem, nisam nigdje vidjela ovakvu temu pa sam otvorila i to je to, smatram da može bit korisna i ubuduće
2016 06 10
> Majalike: > Ja sam kao nova slala curama koje imaju puno povratnih bez uplate, tj uplata do dolasku artikla i isto to sada tražim za sebe. Jednostavno ima previše prevara a i opekla sam se s novom korisnicom. > Nitko nikom ne garantira da ga neće prevariti ali ako netko ima 150 poz povratnih mislum da je šansa puno manja nego kad ima nula, stoga... > Ne vidim zašto bi ako išta te povratne znače nova korisnica sumnjala. E to je nekako i moja ideja
2016 06 10
Kupi par krpica, i mi smo sve bile nove i ja sam. Meni se u početku baš neugodno iskustvo desilo. Prodala sam korisnici štikle pod uvjerenjem da su broj 39, slikala sam i gledala i neznam zašto sam bila uvjerena da je broj 39. Naravno korisnica mi prva uplatila, stvarno joj se divim pošto nisam imala ni jednu povratnu i nakon par dana mi stiže poruka da su štikle broj 38 i da su joj premale. Baš mi je bio bed jer mi je to bila i 1. suradnja i nisam je namjeravala prevariti. Vratila sam joj odmah novce, ona meni štikle i sve je okej ispalo :) U svakom slučaju ima i dalje dobrih ljudi koji znaju da su i oni nekada bili bez ijedne povratne i koji ne varaju. Nadam se da ćeš imati super iskustva i dobrodošla :)
2016 06 10
> kristinanu1996: > Kupi par krpica, i mi smo sve bile nove i ja sam. Meni se u početku baš neugodno iskustvo desilo. Prodala sam korisnici štikle pod uvjerenjem da su broj 39, slikala sam i gledala i neznam zašto sam bila uvjerena da je broj 39. Naravno korisnica mi prva uplatila, stvarno joj se divim pošto nisam imala ni jednu povratnu i nakon par dana mi stiže poruka da su štikle broj 38 i da su joj premale. Baš mi je bio bed jer mi je to bila i 1. suradnja i nisam je namjeravala prevariti. Vratila sam joj odmah novce, ona meni štikle i sve je okej ispalo :) > U svakom slučaju ima i dalje dobrih ljudi koji znaju da su i oni nekada bili bez ijedne povratne i koji ne varaju. Nadam se da ćeš imati super iskustva i dobrodošla :) Volim pročitati ovako pozitivne priče! :)
2016 06 10
> adrianna_k: > Jasna mi je skroz skeptičnost s obzirom što se ovdje sve događa, a sumnjam da sam iti upućena u pola, ali zaista nije toliko teško otkriti forum i pročitati malo kako stvari stoje, pogotovo što sam, kao što sam već i rekla, listala dosta po krpicama još prije, niti sam netko već blokirani, a ako to zakljucujete iz moje otvorene teme ne znam što da kažem, nisam nigdje vidjela ovakvu temu pa sam otvorila i to je to, smatram da može bit korisna i ubuduće Draga, meni je kod tebe sve jasno, nemaš odjeće u ormaru, ništa još nisi kupila ni prodala. Sve 5. No nisu mi jasne ove korisnice koje te prate? Pa pratim nekog tko mi je simpatičan i ima odjeću koja mi se sviđa ili je vrlo povoljna...
2016 06 11
To je način reklamiranja isto. :D
2016 06 11
> Koviljka: > #nisambrkomajkemi Zagrcnuh se kafom x-) x-) x-)
2016 06 11
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija