Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Eiffel i fejs

Kakvo je stanje na vašem fejsu, komentirate li i vi? ja skrolam, skrolam, skrolam i sve što vidim je #cro možda slučajno naiđem na koji post od 9gaga :') divno je to što se navija i bodri, al da smo barem tolko složni što se tiče nekih ozbiljnih stvari #cro :')
2016 06 17
ide mi to na onu stvar
2016 06 17
ja se kladila da cemo dobit, mozda padnu neke pare, a i zainteresiranije cu gledat :D
2016 06 17
riga mi se od heštega cro :@ ,:(
2016 06 17
Nomad i aaliyah vježbe disanja uvedite,ovo je tek početak prvenstva ,bojim se za vaše zdravlje :') Drage ste mi obje <3
2016 06 17
:') x-) :')
2016 06 17
Ne komentiram, ali mi je spika kao takva odlična! Jedino što je propala ideja jer se sad vode akcije skupljanja heštegova, a ne da se zbilja vidi koja reprezentacija je najviše spominjana. A i ono, turska- 75 milijuna stanovnika, hrvatska 4,5 :D
2016 06 17
A jesu se navijači zbilja potrudili da sve u propaste. .eto po čemu nas pamte...zbilja tužno, nisam neki fan nogometa, Al ovo sto su napravili, sramota za cijelu naciju... :-(
2016 06 17
Mene nije sramota, zna se zašto se to događa i protiv koga je usmjereno. A smatram da nas više sramoti jedan ustašoidni hasanbegović kao ministar bilo čega( znam da je kulture :) ).
2016 06 17
Ma je..sve nam je grozno..gdje god se okreneš, samo nešto loše. . :-( i tak. .ovo mi onako bila kap koja je prelila čašu. .
2016 06 17
sramota općenito. pobjedili smo u primitivizmu i trivijalnosti. ma bravo mi.
2016 06 17
nisam gledala utakmicu,ali sam čula da su naši dobro igrali-nadam se da nekoliko primitivaca neće zasjeniti dobru igru naše ekipe! samo pozitivno gledajmo naprijed :-)
2016 06 17
> mirnaz: > sramota općenito. pobjedili smo u primitivizmu i trivijalnosti. ma bravo mi. Bar smo u nečemu uvijek prvi ,:)
2016 06 17
> anja01: > Nomad i aaliyah vježbe disanja uvedite,ovo je tek početak prvenstva ,bojim se za vaše zdravlje :') Drage ste mi obje <3 hahah, samo kulerski , a zadesilo me da sam u civilizaciji pa ne možeš ne vidjeti :) 8-)
2016 06 17
> SaraKedavra: > Mene nije sramota, zna se zašto se to događa i protiv koga je usmjereno. > A smatram da nas više sramoti jedan ustašoidni hasanbegović kao ministar bilo čega( znam da je kulture :) ). Potpisujem.
2016 06 17
1 2