Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Ljetne pripreme za maturu 2016/2017 ili nešto treće :)

Znaci, ukratko, studentica sam, studiram matematiku na PMF-u. Nudim kvalitetne individualne, a može i grupne instrukcije i pripreme za maturu. Znaci, moguce su pripreme za: Matematiku (A i B razina) Engleski (B razina) Informatika Cijena bi bila 45kn/60min. Ako bi došlo do formiranja grupa i ako bi se radilo u grupama (ne velikim, 3-5 učenika) tada bi cijena bila 30kn/60min. Termini i sve ostalo bilo bi po dogovoru. Za sada se prijavila jedna cura iz kvarta. Ako ima pitanja javite se tu ili na mail: [email protected] pa cemo se sve dogovoriti jos :)
2016 06 20
Pa matura iz engleskog je sutra, a matematike za 3 dana. :O Jedino ako netko planira upasti na jesenskom roku, što je gotovo pa nemoguće...
2016 06 20
Tako je, za iducu godinu :)
2016 06 20
> noema113: > > cherry5: > > Pa matura iz engleskog je sutra, a matematike za 3 dana. :O > > Jedino ako netko planira upasti na jesenskom roku, što je gotovo pa nemoguće... > 2016/2017 je sljedeća školska godina. valjda cura sad nudi pripreme za maturu iduće godine Jasno mi je to, ali nije pisalo pa sam napomenula jer mi je čudno planirati toliko unaprijed. Sve pet ;)
2016 06 20