Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Udobnost cipela?

Bok cure! :) :) U potrazi sam za dobrim cipkama. No, muči me udobnost. Nisam tip koji kupi samo lijepe 'korice', jel. Kako nikad nisam imala cipele iz Manga, Zare, Nine West-a (...) zanima me kakve su njihove cipele na (tanku) petu? Pliz, pliz, pomagajte :) Ispricavam se ako postoji ista tema.
2016 06 29
Ja sam najzadovoljnija cipkama iz H&M-a :D Nekako su čvrste i stvarno jako ugodne :")
2016 06 29
Miss Sixty - po meni apsolutni favorit za najudobnije cipele, Zara cipele s visokom tankom petom su meni neudobne, tvrde i uvijek na nekom mjestu žuljaju, tri puta sam kupila takve cipele i sva tri puta se opekla!
2016 06 29
to ti je stvarno lutrija, odabrati udobne cipele...iako imam par pari iz Zare i sve su mi bile jako udobne, a nije baš da mogu nosit svašta, tako da nema pravila. vidis odma po cipelama, ako su krute - bježi od njih, biraj mekane modele. al u zadnje vrijeme najčešće biram cipele iz Shoe boxa, cijenom i udobnošću jako dobre
2016 06 29
> Avrill: > Ja sam najzadovoljnija cipkama iz H&M-a :D > Nekako su čvrste i stvarno jako ugodne :") Meni osobno su cipele iz HM-a najneudobnije na svijetu.Rame uz rame su obući iz Primarka. Lijepo izgledaju, no od udobnosti ni "U". Eto koliko je pojam udobnosti/ugodnosti relativan. :')
2016 06 29
Meni su Zara cipele isto neudobne. Najudobnije cipele ikad koje sam imala su Pedro MIrales -imam nekoliko pari.....jedne u vel.39 koje su još ostale nove sad prodajem na profilu jer ne nosim više baš štikle od kad imam malo dijete pa sam stalno u niskim cipelama.. I Hogl su jako udobne....
2016 06 29
Najudobnije su mi geox, potom tamaris, ara, diesel ima udobnih, alpina, peko.. ove druge najudobnije za male novce ono za prošetat nađem na placu il u maxi marketima na nekoj akciji za jedno ljeto i sl...ima nekad i u planet obuće neke udobne al to je malo kada kvalitetno
2016 06 29
> Majalike: > Najudobnije su mi geox, potom tamaris, ara, diesel ima udobnih, alpina, peko.. > ove druge najudobnije za male novce ono za prošetat nađem na placu il u maxi marketima na nekoj akciji za jedno ljeto i sl...ima nekad i u planet obuće neke udobne al to je malo kada kvalitetno Slažem se. Uz te "well known" brendove, dodala bih još i (u HR manje poznatog španjolskog proizvođača obuće) "Post exchange", te "Isotoner" koji je u rangu geoxa što se tiče udobnosti, pogotovo ljetne obuće (sandalica). Imaju ugrađene amortizere i u njima možeš na kraj svijeta i nazad, bez imalo grča. :)
2016 06 29
> fedora: > > Majalike: > > Najudobnije su mi geox, potom tamaris, ara, diesel ima udobnih, alpina, peko.. > > ove druge najudobnije za male novce ono za prošetat nađem na placu il u maxi marketima na nekoj akciji za jedno ljeto i sl...ima nekad i u planet obuće neke udobne al to je malo kada kvalitetno > Slažem se. Uz te "well known" brendove, dodala bih još i (u HR manje poznatog španjolskog proizvođača obuće) "Post exchange", te "Isotoner" koji je u rangu geoxa što se tiče udobnosti, pogotovo ljetne obuće (sandalica). Imaju ugrađene amortizere i u njima možeš na kraj svijeta i nazad, bez imalo grča. :) Španjolske cipele su baš udobne..i Pedro Miralles je španjolski brand....
2016 06 29
> Majalike: > Najudobnije su mi geox, potom tamaris, ara, diesel ima udobnih, alpina, peko.. > ove druge najudobnije za male novce ono za prošetat nađem na placu il u maxi marketima na nekoj akciji za jedno ljeto i sl...ima nekad i u planet obuće neke udobne al to je malo kada kvalitetno Istina i meni su udobne Tamaris, Ara i Peko.....
2016 06 29
Zarine cizme su sve preudobne, ali cipele na petu i ne bas! prekrute i uvijek negdje nesto smeta. Barem sudeci po mom iskustvu :)
2016 06 29
O tankoj visokoj ne mogu dati baš nikakav komentar, ne nosim ih. Ali o peti a da nije tanka preporučam Hispanitas, Airstep, Fly London, Clarks, Tamaris, Cubanas... Španjolsko sve je zakon!
2016 06 29
Ja sam zadovoljna cipelama iz CCC. Imaju veliki izbor, a i cjenovno su prihvatljive :)
2016 06 29
Hvaaaaaaaaala, cure! <3 Ja sam jednom kupila Blink cipele, ogromna peta, i bile su mi prvih godinu dana zakon, najudobnije.. s vremenom, ne mogu više izdržati ni po kući.
2016 06 29
Clarks i Fly london su isto super...slažem se..
2016 06 29
1 2