Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bijele fleke

Trebala bi pomoć, u zadnjih nekoliko mjececi primjetila sam da mi se izbacuju bijele točkice - fleke. Neke su veće neke manje. Na rukama i nogama. Na ostalim dijelovima nisam primjetila. Jel ima netko iskustva s tim. Od cega bi to bilo. Doktorica mi je preporučila kremu - Bepathen ali uzalud nista bolje. :(
2016 06 29
Tražite uputnicu za dermatologa. Nemojte slušati nagađanja po forumu ili savjete za neke xy kreme jer ipak je riječ o zdravlju.
2016 06 29
Dermatologu treba ići.....
2016 06 29
To bi mogle biti gljivice, one tako izgledaju. Treba otići dermatologu. Najčešće prepišu nekakavu otopinu i kremu s kojima se to maže i prođe nakon nekog vremena.
2016 06 29
Hvala, otici cu kod dermatologa :D
2016 06 29
Gljive, vitiligo, alergija, tko zna kaj, zato postoje naše tete i barbe u bijelom, a nisu mesari-))
2016 06 29
Ok, neki i jesu mesari, ispravka navoda, al nemoj u tih ići-))
2016 06 29
ja ih imam zove se vitiligo, bolest pigmenta zapravo nemas neki ljek jos, samo neke kreme koje se testiraju. obicno je nasljedno, pa pitaj mamu dal ima ko u obitelji. meni cim pocnu vece temperature izbiju male bijele tockice po rukama a na ledima mi se povecava depigmentizacija,tj imam veliku bijelu fleku
2016 06 30
> lucijapu: > ja ih imam > zove se vitiligo, bolest pigmenta > zapravo nemas neki ljek jos, samo neke kreme koje se testiraju. obicno je nasljedno, pa pitaj mamu dal ima ko u obitelji. > meni cim pocnu vece temperature izbiju male bijele tockice po rukama a na ledima mi se povecava depigmentizacija,tj imam veliku bijelu fleku Bok, jeste li do sad pronašli nešto što vam smanjuje flekice? Hvala :)
2016 06 30