Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Pomagajte :D

Ovako... Upoznali smo se preko fejsa, ma da smo se znali u prolazu već godinu dana ali nikada nismo pričali. Kad smo se prvi put čuli bio je u Sarajevu na fakultetu, pa se nismo mogli viđati 3 tjedna. Tad je bio odličan, izgled savrsen, ponasanje još bolje. Prvo mi je rekao da će otići u Berlin zbog posla pa se prvu noć pojavio, u jednoj ustanovi se skupljamo mjesec dana svaku večer, kako bi me iznenadio. Prvi put smo izašli par dana nakon tog iznenađenja i sve je bilo super, pitao me još prije izlaska jel bi bila s njim u vezi jer mu se sviđam karakterno, ja pristala pa me jos jednom pitao uživo. Zaista je bilo predivno. Izašli smo i više puta nakon tog isto je bilo predivno. Frendice su cijelo vrijeme govorile kako je loš, da me želi iskoristiti ovo ono, al sam odlučila da ih ne slušam. Jednu noc sam ga pitala za moju ex frendicu koja mi inace svakog uzme jel ju zna a znali su se, pa su on i frend zabrijali da smo zajedno nas dvije i frend mu kaze javi se toj curi i kladim se da ce saznat za 2 sata i tako se moj decko njoj javio i svasta pisao, i ona sutradan dosla na to okupljanje i tako sam sve saznala. Od toga dana su pocelw svade, i udaljavanje.. I nakon sto smo to rijesili, rekao mi jw da na ovoj godini faksa ima obaveznu praksu i da ga nea do 3.mj, da se zaletio s tim, prenaglili smo, bolje da ne pokusavamo dalje jer ce bit tesko i necemo izdrzat, jer nam dode da budemo 2 mj zajedno i da ode, ne stignemo se ni zaljubiti pa da izdrzimo.. I tako sam prihvatila prekid.
2016 06 30
Ostali smo frendovi, al me onda pitao jel bi bila psp s njim jer ne moze protiv mene, barem na neki nacin da me ima, jer mu je to lakse nego veza. Pristala sam i na to.. Frendice su jos uvijek protiv tog i mislw da me iskoristava, ja sam jos nevina i on me odgovara od zelje da to napravim s njim iz razloga sro me ne zeli iskoristit, al frendice misle da ce ovo trajat jos par dana dok ne zavrsi taj mjesec okupljanja i to je to.. Decko je zaista protiv seksa jer ne zeli da tako ispada, ali kad im to kazem kaze eto ne zeli te ni za to, a kad bi htio rekle bi da me samo zbog tog... Stvarno ne znam sto da mislim, on je prema meni sasvim okej. Savjet pliizz
2016 06 30
2x sam pročitala, i je*eš mi sve ako išta razumijem. Rano je. Idem popit'još jednu kavu. Možda skontam.
2016 06 30
svaka čast na opsežnom postu, al ni ja ovdje ništa ne kontam...
2016 06 30
"Dragi Lastane dečko želi da mu dam svoj pupoljak a meni se neeeeećeeeee... " :') :') :') Sorry al meni je ovo smiješno do bola... :D
2016 06 30
Sta se saznalo od te prijateljice? Wo ta fuk?
2016 06 30
@MissClassy Gdje je problem?! On neće, ti nećeš, prijateljice neće da ti snjim. Ajmo opet, on neće, znači dalje nije ni važno! @sve ostale Dobro jutro :) Mislim da kava nije kriva za naše nerazumijevanje
2016 06 30
Stvarno, a da sabereš misli, ništa nisam razumjela u čemu je problem a u čemu nije....osim da su prijateljice protiv njega a nejasno je zašto
2016 06 30
> nioivo: > Stvarno, a da sabereš misli, ništa nisam razumjela u čemu je problem a u čemu nije....osim da su prijateljice protiv njega a nejasno je zašto Očito prijateljice nekaj o njemu znaju kaj ona ne zna i ne vidi... ;)
2016 06 30
> Winxica: > > nioivo: > > Stvarno, a da sabereš misli, ništa nisam razumjela u čemu je problem a u čemu nije....osim da su prijateljice protiv njega a nejasno je zašto > Očito prijateljice nekaj o njemu znaju kaj ona ne zna i ne vidi... ;) Mozda decko ima gonoreju?! :D
2016 06 30
> fedora: > 2x sam pročitala, i je*eš mi sve ako išta razumijem. > Rano je. Idem popit'još jednu kavu. Možda skontam. Haha...i ja tako 8-)
2016 06 30
> EzriZlo: > "Dragi Lastane dečko želi da mu dam svoj pupoljak a meni se neeeeećeeeee... " > :') :') :') > Sorry al meni je ovo smiješno do bola... :D A ljubili smo se u usta...da il sam možda trudna? :D
2016 06 30
> sonja90: > @MissClassy Gdje je problem?! On neće, ti nećeš, prijateljice neće da ti snjim. Ajmo opet, on neće, znači dalje nije ni važno! > @sve ostale Dobro jutro :) Mislim da kava nije kriva za naše nerazumijevanje Hahaha ko tu koga? Mene zanima dali joj je rvacki materinji jezik keve mi?
2016 06 30
> flapperLust: > > sonja90: > > @MissClassy Gdje je problem?! On neće, ti nećeš, prijateljice neće da ti snjim. Ajmo opet, on neće, znači dalje nije ni važno! > > @sve ostale Dobro jutro :) Mislim da kava nije kriva za naše nerazumijevanje > Hahaha ko tu koga? > Mene zanima dali joj je hrvatski materinji jezik keve mi? Rvacki nego šta? Tako joj domovNce i šahovNce :') x-)
2016 06 30
Pridružujem se zbunjozi, al kužim da je njoj to big problem. Žena se zaljubila.. Jbg A on neki hebihjetrić pjetlić / mican lepotan cool lik.. Eeeeee
2016 06 30
1 2 3