Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Prodaja već nošenih kupaćih kostima na krpicama

> SaraKedavra: > Badić koji je po mom iskustvu ned isplativ je calzedonijin. Kupila sam pred 3 godine jedan, u outletu, platila ga 60kn i kao nov je! A jarkih je boja koje su identične kao i prvi dan. > Volim ga, ali isto tako volim i svake godine kupit i neki novi, tak jeftini, tek toliko :) Sad čekam isprobavanje ovog iz decathlona, tribord. Imala sam jedan njihov gornji dio jako dugo, pa se nadam da su i gaćice takve kvalitete. > A liscin badić više ne bih kupila ni da je 20kn, ona kopča na leđima mi je drugi dan na moru puknula sama od sebe, gaćice su se deformirale i visile na meni, a boja se isprala na prvom kupanju. :@ Potpisujem za Calzedoniu! Imam jedan star par god i boje su identične! Jedino su nekakve aplikacije otpale!
2016 07 13
Ja sam na krpicama kupila novi Tezenis kupaći s etiketama prije par dana i prezadovoljna sam. Imaš dosta novih u ponudi!
2016 07 13
Badića, kao i ostale robice, ima u svakakvom stanju na krpicama. Samo je pitanje jel osoba koja prodaje opiše stvarno stanje ili ne.
2016 07 13
Liscini badići su preskupi, a neopravdano. Kupila sam pred 5 g 3 kom, raspali su se nakon dva nošenja, a njihov badić od prije 10 g je još kao nov.... Calcedonia me ugodno iznenadila i Senia ima super kupaće. Ja često u brzini kupim badić i onda mi jednostavno kući vise nije to to, zato su u prodaji. Ove godine sam ih kupila 5, od toga tri odgovaraju, dva katastrofa...valjda su ona ogledala u dućanima malo drukčija nego naša doma...ili me pere shopping groznica
2016 07 13
Kupaći kostimi se peru na ruke, nikako u mašini. Kupam se 5 mjeseci godišnje i naravno da mi treba dosta kupaćih kostima jer ih i mijenjam nakon svakog ulaska u more skoro uvijek, ne volim mokri badić na sebi ma kako bilo vruće. Kupaći iz Calzedonije mi izdrže i po 3 godine, odlična kvaliteta No1, Lisca - malo su lošiji od prvih, Skinny - odlični, Benetton - loši, izgube elasticitet nakon jedne sezone. Kupila sam Triumph ove godine pa ću vijdjeti kakvi su oni. Kad kažem izdrže tri godine znači da izgledaju skoro kao kad su kupljeni ali moraju se prati na ruke u blagom deterđentu (Nila meni najbolji deterđent za šarenu odjeću)) i zimi prije spremanja oprati i s malo omekšivača da ne izgubi elasticitet.
2016 07 14
> MilaElena: > Ja sam na krpicama kupila novi Tezenis kupaći s etiketama prije par dana i prezadovoljna sam. Imaš dosta novih u ponudi! Znam, gledah. Ali je 95% toga iz outleta, kupljeno za 50kn, a prodaje se po 100- to neću iz principa kupiti :D
2016 07 14
Nikad nebi kupila rabljene grudnjake gacice kupaci ili carape... To mi je nekako fuj... Bez obzira koliko se opere ili dezinficira....Ali tko voli nek izvoli :)
2016 07 16
eto ja se nedavno odvažila na kupovinu grudnjaka- par puta nošen.....kupaći rabljeni nekako ne bi, mislim, ja se popiškim svaki put kad uđem u more, pa sad...... :/
2016 07 17
ajme, nakon mog komentara ništa više....ubila sam volju za kupovinom kupaćih kostima :o
2016 07 18
1 2