Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo aukcije i poboljšajmo prodaju!

Drage krpičarke, palo mi je na pamet da bismo mogli otvoriti zajedničku temu s aukcijama na artikle, ali tako da na svima budu i početna cijena i bid 1 kn. Možda bismo postigli cijene koje nas zadovoljavaju, a i ulovili željene artikle po nižim cijenama jer tko ne riskira ne profitira. Ako neka od vas zeli sudjelovati neka mi se javi i posalje linkove koje artikle zeli u toj temi, a nakon nekog broja linkova otvorit cu temu. :)
2016 07 20
Pokušaj na fejsu u akucijskim grupama. Teško da bu to tu profunkcioniralo ;)
2016 07 20
ja sam probala tu stavit aukcije, ali mislim da to nitko ni ne gleda. a i dosta cura ne shvaca kako bi aucije trebale funkcionirati :) probaj na fejsu kako ti je rekla nomadorganic, ja tamo dosta toga prodam. neke stvari nisam tu ni stigla stavit :)
2016 07 21
Može link od nekih grupa na fejsu, onih u kojima vam je najbolje išla prodaja i koje su aktivne? Hvala:))
2016 07 21
Ja sam cak ovdje i prodala nesto na aukciji
2016 07 22
Evo suglasna sam poslala sam 4 linka u vaš inbox, doro je činiti dobro. Ljeto je i prodajea ne ide nikako, ali da tko ne riskira taj ne profitira, u svakom slučaju nadam se da se javilo još korisnica.
2016 07 23