Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje pouzecem

Pozdrav, Zanima me kako tocno funkcionira slanje pouzecem, nikad nisam nista tako slala.. Trebala bih poslati mobitel, no strah me sto ako se zagubi ii nesto slicno. Molim Vas da mi napisete sve sto znate o takvom načinu slanja..koliko je sigurno, kako dodu novci..sve.. Hvala!
2016 07 30
Ja slala bas mobitel isto, ispunis u posti sve sto treba, napises iznos koji primatelj treba platit, oni u posti ti objasne sve, i kada primatelju stigne, nakon par dana, tebi postar donese novce na tvoju adresu
2016 07 30
Samo pripazi da šalješ nekome povjerljivome jer ako osoba kojoj šalješ ne preuzme paket, ostaješ i bez novaca za mobitel i plaćaš duplu poštarinu kad ti se paket vrati.
2016 07 30
A koliko kosta postarina otprilike?
2016 07 30
Oko 20 kn, ovisi o masi i da li se šalje kao preporučena pošiljka ili kao paket. Ali se može pratiti tako da se ne može izgubiti pošiljka kao kod slanja običnih pošiljki.
2016 07 30
> Nasura: > Oko 20 kn, ovisi o masi i da li se šalje kao preporučena pošiljka ili kao paket. Ali se može pratiti tako da se ne može izgubiti pošiljka kao kod slanja običnih pošiljki. Ja mislum da nije toliko jeftino, bila je nedavno tema
2016 07 30
> Majalike: > > Nasura: > > Oko 20 kn, ovisi o masi i da li se šalje kao preporučena pošiljka ili kao paket. Ali se može pratiti tako da se ne može izgubiti pošiljka kao kod slanja običnih pošiljki. > Ja mislum da nije toliko jeftino, bila je nedavno tema Može se na stranici od hrvatske pošte izračunati točno koliko bi koštalo prema vrsti pošiljke i masi
2016 07 30
košta 15kn više od klasične, preporučene pošiljke. Cijena se povećava ako se na paketu/pismu navodi vrijednost.
2016 07 30
za mobitel ce ti postarina biti 21-25kn ako saljes preporuceno s otkupninom(nema mobitel 5 kg da mu postarina bude skuplja) ako ces slati kao paket s otkupnnom gdje oznacis vrijednost paketa onda te postarina bude kostala oko 50kn razlika je u tome da u slucaju ostecnja u transportu posta snosni 100% krivicu ako je oznacena vrijednost paketa, a kod preporucene posiljke mozes dobiti naknadu stete najvise u iznosu 5 postarina koje si platila
2016 07 30
Hvala :)
2016 07 30
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija