Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prevarantica

Bok svima.. Uplatila sam curi pod imenom 'lungotop' novce za patike i ona ih naravno nije poslala po dogovoru.. Sad je blokirala racun na krpicama i iskljucila mobitel. Zna li netko kako cu je naci i pokusati vratit novac ( 300kn je u pitanju)
2016 08 10
imaš njene podatke, traži je na fejsu i guglu. i obavezno ih tavi na crnu listu.
2016 08 10
Trazi je na fejsu , neznam kako mislite da je blokirala profil na krpicama to moze samo admin.. sretno u potrazi :)
2016 08 10
Pise mi 'clan je blokiran'.. Pretrazila sam fejs i instagram i navodno ime od momka al uzalud.. Bas sam srice da uvik naletim na ovakve ljude na krpicama
2016 08 10
možda nema fejs pa probaj preko banke doći do adrese (ili ju već imaš), pa do telefona,mobitela..
2016 08 10
Dakle, uplatila si nekom bez ijedne povratne i s jednim artiklom, 300 kn i onda kažeš da naletiš na takve?! Mislim da se možeš oprostiti od novaca, a i od patika ništa!
2016 08 10
Mislim da je Mila Elena u pravu , neznam sto bih ti rekla probaj je naci nekako .. mislim da ti je bila puno sigurnija opcija da ti posalje pouzecem , sad tu bi platila 50-60kn vise ali bi bar dobila tene ili tko zna sto bi ti tutnula u paket.. ona je lopov a ti si trebala bolje razmisliti prije uplate
2016 08 10
Gdje je negativna?
2016 08 10