Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoc oko uplate- pošta

ovako ako netko zna, djevojka mi je danas uplatila preko pošte novac na moj racun i nije mi odmah vidljivo dali znate kada to bude vidljivo kad nije s banke u kojoj sam poslano nego postom uplaceno na racun iduci dan ili? hvala
2016 08 25
valjda u petak, a ako ne u petak onda iduci tjedan
2016 08 25
Ako je uplatila mislim poslije 12 h danas onda ti treba uplata sjesti sutra ujutro
2016 08 25
Vjerojatno idući tjedan, pošta je nešto sporija što se tog tiče. Bar sam ja dosad imala takva iskustva.
2016 08 25
Sutra do 12 lova treba bit na računu, vrlo rijetno im treba duže (vikend ne računaj)
2016 08 25
Iz mog iskustva,trebalo bi se sutra vidjeti...:)
2016 08 25
Ponekad pošti treba duže za transakciju novaca, ja znam uplaćivati preko pošte i jednom je cura čekala 3 dana na novce, al sjela je uplata svakako tak da ne brini :)
2016 08 25
a to ne ovisi samo o pošti već i o tvojoj banci i njihovom redoslijedu knjiženja uplata... obično ako se uplati isti dan do podne bude uplata isti dan ali poslije 17h, a poslije 12h obično bude sljedeće jutro. Vikende da, ne računaj ih za uplatu. Znači najkasnije ponedjeljak bi ti trebalo biti vidljivo. Ne šalji prije vidljive uplate samo, jer čitala sam tu da cure znaju poslati krivotvorenu uplatnicu tako da budi 1000% da je novac na računu prije nego šalješ
2016 08 26
Ako nesto stavim za prodaju i se proda kako mi onda kupac plati?
2016 08 31
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija