Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

slanje slatkiša u inozemstvo

Pozz svima, Zanima me je li koja od vas slala slatkiše u inozemstvo poštom i koliko je sve to koštalo? Planiram poslati prijateljici slatkiše u Norvešku i obzirom da mi je to prvi put da šaljem paket van Hrvatske želim biti sigurna da neće biti nikakvih problema (npr. na carini i sl.). Isto tako na službenim stranicama pošte vidjela sam da je slanje paketa oko 120 kn pa ako mi možete preporučiti jeftiniju opciju slanja bila bih jako zahvalna :)
2016 08 28
slala sam u englesku i njemačku kao obično pismo (ona kuverta sa mjehurićima),obično cijena ovis o težini. provjeri za norvešku jer ona nije u eu ,ali provjeri jeli u bezcarinskoj zoni.sve piše na internetu. imaš na stranicama od carine. u pravilu se hrana ne smije slati poštom, no ljudi šalju app.
2016 08 28
hvala puno :) da, rekli su mi u pošti da se hrana ne smije slati, ali isto tako čujem po forumima da ljudi šalju po 4-5 kg slatkisa u paketima u inozemstvo pa nikom ništa ,:)
2016 08 28
> Konata: > hvala puno :) da, rekli su mi u pošti da se hrana ne smije slati, ali isto tako čujem po forumima da ljudi šalju po 4-5 kg slatkisa u paketima u inozemstvo pa nikom ništa ,:) šalju, ali provjeri za norvešku jer nije u eu,iako ima neke privilgije
2016 08 29
Kao ne bi se smjelo slati, ali ja sam to stavila u jednu kutijicu kad je bilo Valentinovo, a ja i dečko nismo mogli biti skupa, ja sam napravila neku kutijicu sa nečim i ubacila par njegovih omiljenih slatkiša, u pošti nisu skontali, stalo je u kuvertu, na granici nije bilo problema , ja sam slala u Srbiju :)
2016 08 29
nemoj samo slati cokolade u papiru jer se mogu rastopiti i deformirati, bolje neku bonbonijeru, sigurnije je
2016 08 29
ja sam slala u njemacku...katastrofa...postarina me skoro izasla vise nego vrijedili slatkisi... :S 130 kn sam platila, stiglo je za 2 dana
2016 08 31
i tisak salje u inozemstvo, vidi malo i na njihovim stranicama
2016 08 31