Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Introvertna osoba

Također se priključujem. Uvijek sam bila nedruštvena i bila sam svoja. Pogotovooo, sada kad sam malo zrelija. Što više starim to sam više samotnjak. Jednostavno takva sam i volim biti sama! Mrzim kad mi netko popuje da se moram družiti. Takva sam, kakva sam, i ne želim se mijenjati. Obožavam biti sama u sobi, čitati, slušati glazbu, piti čaj, gledati filmove, igrati igrice. Obožavam samoću! Ljudi me smaraju, ne volim zapušene prostorije, odlaske u goste i sjedenje negdje. To me toliko iscrpljuje i 'gnječi'! Živjeli nedruštveni, samotnjaci, solo igrači, ljudi iz sjene 8-)
2022 02 05
I ja se pridružujem. Oduvijek sam takva i stvarno uživam u samoći. Prije sam, zbog komentara obitelji i društva, mislila da nešto nije u redu sa mnom i forsirala sam da se promjenim ali sam shvatila da ne jednostavno ne ide i da sam takva kakva sam. Prečesto sam na obiteljskom okupljanju slušala komentare poput "zašto ti stalno šutiš, moraš biti glasnija, moraš više pričati..." i uvijek sam se samo posramila i nasmijala i dala neki glupi odgovor. No jednom prilikom mi je to dopizdilo i na pitanje "zašto si tako tiha" (nakon što sam cijelo vrijeme uživala u svom miru, pristojno slušala njihove razgovore, tu i tamo se kratko ubacila u razgovor i jednostavno uživala u obiteljskom ručku) odgovorila sam dotičnoj "zato sto jednostavno nemam sto za reći trenutno i ne priča mi se." Evo već se godinama ista ta osoba ljuti na mene i izbjegava me (na što se ne žalim 😎), iako mislim da nisam ništa loše rekla posebno zato što sam navedeni odgovor rekla sa prijateljskim tonom za razliku od nje. Evo ne znam zašto ljudi imaju toliku potrebu za takvim komentarima i kako ne shvaćaju da su takve riječi stvarno neukusne i stavljaju osobu u neugodnu poziciju jer svi u tom trenu zašute i prebace pažnju na tebe i čekaju tvoj odgovor na takvo glupo i nepotrebno pitanje. Zašto bi svi morali biti ultra pričljivi i sudjelovati u svakom razgovoru? Nekad mi je jednostavno draže šutjeti i slušati druge i vidjeti što zapravo imaju za reći, a ne samo kakti "slušati" i čekati priliku da ispalim svoj odgovor eto tek toliko. Čak mislim da bi pojedini ekstroverti trebali malo i od nas introverta naučiti pokoju stvar, točnije naučiti kako stvarno slušati osobu koja sudjeluje s vama u razgovoru, a ne se samo na sebe i svoju priču koncentrirati.
2022 02 06
Nema nista lose u uzivanju u samoci :)
2022 02 06
1 2 ... 4 5 6