Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pocetak skolske godine

Drage krpicarke u ponedeljak pocinje nova skolska godina i predpostavljam da vecina kupuje sitnice u zadnji cas,pa sam mislila otvoriti ovu temu da si pisemo gdje smo sto nasli,npr gdje su najjeftinije biljeznice i sl. i da vas priupitam ima li neko torbu da stane a4 format i da ima duzi remen da je crne sive ili smede boje i da je za zamjenu ili da cijena nije prevelika.?
2016 09 01
ja sam vidjela da su velike akcije u konzumu, baš sam išla jučer po marendu pa sam škicnula ovako neke stvari šta mi treba za ured i vidjela sam da je akcija..
2016 09 01
Stvarno, gdje ima jeftinih A4 biljeznica ja trebam oko 30-ak, imam dvije srednjoskolke?
2016 09 01
Ja sam prije koji dan gledala u Konzumu ali su mi bile preskupe a4 biljeznice pa nisam nista kupila ..otici cu jos danas mozda su snizili cijene
2016 09 01
Gledala sam u Plodinama najjeftinija 10,99 kn, užas.
2016 09 01
Ima u Billi do 40% popusta. Ali u biti bi trebalo kupovati krajem školske godine, jer sad naravno nabiju cijene umjesto da ih snize.
2016 09 01
Ali,moram dodati da o cijeni ovisi i kvaliteta bilježnica - broj listova i da se ne raspadne odmah...u Mulleru ima po meni svega i cijene su raznolike ,pa se da iskopati kvalitetnog školskog pribora,a po ok cijeni..... Ja sebi kupovala jer je i meni u ponedjeljak prvi dan škole! 8-) ,:)
2016 09 01
Prošle godine sam kupila sve u KTC trgovini, ne sjećam se više cijena ali znam da su mi bile najpovoljnije i dobre bilježnice (velike s tvrdim koricama). Popodne idemo u kupovinu pa javim cijene!
2016 09 01
Ima u kauflandu jeftine A4 2,80kn, sa tvrdim koricama oko 8 kn.
2016 09 01
U Konzumu nisu normali definitivno sve im je akcija akcija .. bilo mi je jasno kolika je akcija kad ne fali ni jedna biljeznica ... a4 format meke korice 5.60kn
2016 09 01
Papuče??? Uvijek zakasnim, a djeci raste noga 3 broja na godinu. :) U njihovoj školi djeca nose one šlape za babe i djedove, a moji to ne žele. Planet obuće ima najveći izbor klasičnih, al mi glupo dat > 100 kn za to i još se raspadnu. Molim ideje, prijedloge...
2016 09 01
Najjeftinije bilježnice su u Narodnim novinama, u Konzumu su meni skupe
2016 09 01