Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ebay - vraćanje love na račun

Ako ima koja cura iskustva vezano za ebay- molim da mi napiše. Došao mi je oštećen artikl. Poslala sam poruku selleru i priloženu sliku oštećenog artikla. Nitko se nije javljao pa sam ostavila negativnu. Nakon toga mi se seller javi i nudi povrat novca, ja prihvaćam i seller odgovori da je uplaćen novac na račun i da bi bio zahvalan da ispravim negativnu ocjenu. No na računu nema ništa, tri dana je prošlo. Koliko vremena treba da prođe transakcija na paypal račun? Ili novac možda i nije uplaćen.
2016 09 08
Vidi na paypalu da ti nisu... kada se ulogiras s lijeve strane ti je okvir i piše ti paypal balance.. zna tamo neki put stajat a ne prebaci se odmah na račun, a neki put jednostavno se i oduži sjedanje na račun pričekaj još koji dan, ako nije na paypalu sigurno će uskoro sjest :)
2016 09 08
Trebao bi doći mail s ebaya da si dobila refund, a na paypalu možeš vidjeti sve aktivnosti. Ako ništa od toga nemaš, onda možda ni nije uplatio. Meni novac sjedne isti dan čini mi se, 3 dana je previše.
2016 09 08
Pogledala sam, ali ništa nema. Prvo što sam pomislila da treba određeno vrijeme da lova sjedne, ali opet nije valjda da treba nekoliko dana...
2016 09 08
Hi, dear buyer , you are the best buyer ever I meet , I hope you can forgive me,AS A SELLER I ALSO DON"TWANT THIS THING HAPPENED , I already according your opinion,ALL OF the money<REFUND> had back to your PAYPAL account $5.5 , please to check carefull . you are a good buyers, sincerely hope you can give me a chance to correcy it , I send the LINK to you, can you help me revise the credit feedback ,is that ok? wait for your good news Thank you very much
2016 09 08
Ovo je zadnji mail koji sam dobila od sellera.
2016 09 08
Evo baš kopam po mailovima i zadnih par povrata mi je sve sjelo isti dan kada mi je javljeno da je uplaćeno. Btw, što se ostavljeni feedback na ebayu može mijenjati?
2016 09 08
> Lunass: > I send the LINK to you, can you help me revise the credit feedback ,is that ok? Aha, tako se mijenja feedback :) Uglavnom, ako na paypalu ne vidiš uplatu, ne mijenjaj feedback
2016 09 08
Nisam mu ništa mijenjala što se tiče povratne. Ne znam da li da još pričekam ili mu opet šibnem poruku neka on provjeri svoju uplatu ? x-)
2016 09 08
pošalji mu poruku i ako u roku par dana ne odgovori otvori dispute na paypalu i priloži sve dokaze i sve će se rješiti
2016 09 08
meni kad vrate novac obično treba 7dana nekad i više tak da se ne moraš brinuti :D ak prođe 3 tjedna onda se opet javi ili prijavi ebayu pa ćeš isti dan dobiti povrat
2016 09 08