Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Stigao iPhone7!

> kukyst: > > SaraKedavra: > > > kukyst: > > > onaj tko si može priuštit mobitel od 8000 pa naviše može si priuštit i putovanja > > zeznula bi se :) ja ih znam više od nekoliko koji imaju najnovije modele mobitela, a doslovno ne mogu kruh kupiti. Prioriteti jel. > > A ovo da ti je durao 5 godina...Istina, to se isplati. Onome tko nema potrebu svako toliko mijenjati mobitel, naravno :) Ja čitam i naletim na postove gdje se ljudi na samsung žale. S2 mini sam kupila 2011. čini mi se, koristila ga, dala ga mami, ona ga još koristi i radi ko urica. S3 lte imam već 2,5 godine, isto radi ko zvečka. E sad, jesam ja imala sreće s njima ili su drugi imali nesreću, ne znam. > bemu miša i ip2, ip3 i ip4 su mi trajali i trajali, dapače i četvorka bi mogla još da joj promjenim zvučnik. a sta se tiće samsunga moje prvo iskustvo je bilo to da je nakon 3 dana ciu-krep pa svako malo na rehabilitaciju dok mi nije puka film i podarila mu krila za na karepovac! inače sad san nakon dužeg vremena ponovno na samsungu i nadam se dugom i ugodnom druženju.. Ja sam oduvijek na samsungu i ne zalim. Da se mene pita uvijek samsung. Mali luduje za iphonom, sada bi 4 samo nikako da ustedi 😂😂😂😂😂
2016 09 17
eto, ja imam windows phone, lumiu, kako li se zove. i baš sam si cool :-)
2016 09 17
Svaki mob je dobar dok radi. ☺☺
2016 09 17
Da ga hocu nasla bih nacin da ga imam. Jednostavnije ne moze. I dala i duplo za njega. Da ga hocu.
2016 09 17
Sto da ne , odmah bi ga kupila kad bi dobila jacki pot :D :D
2016 09 17
> mirnaz: > eto, ja imam windows phone, lumiu, kako li se zove. i baš sam si cool :-) ja sam imala,sreća u nesreći razbila ekran,ne islati se popravak.sad sam trenutno na starom samsung gran neo dok ne skupim novce za novi.windosi mi e zamjerili za cili život. x-) moje je bio katastrofa...
2016 09 17
A nebi dala toliku lovu za njega?!!!8000 nema šanse....radimo za veliku firmu pa možemo preko njih dobiti za ok lovu,jer su veliki pa VIP da po ok cijenama...kad je izašao 5 ja sam za 1000 kn kupila 4s jer su mi rekli (oni koji se kuže)da je 5 sa falingom ,pa sam koristila do prošle GOD kad sam za ročkas dobila 6s a njemu neznam cjenu jer je poklon ali nije sigurno 8000 nema samse da bi moj dao te pare...a 4s radi jos uvijek kupila bat.na eBayu promjenila(sama 5 min posla ima sve na jutube😂😂😂) i radi evo kaze onaj kome sam dala ko sat
2016 09 17
ma kaki si čoek bez ajfona ,eee . ima da kupim u svakoj boji x-) x-) je super i odličan je ali precijenjen,a tko pati biti viđen kupit će ga da je i 20000
2016 09 17
> flapperLust: > ma kaki si čoek bez ajfona ,eee . > ima da kupim u svakoj boji > x-) x-) > je super i odličan je ali precijenjen,a tko pati biti viđen kupit će ga da je i 20000 Hahhahaha Nisam prije toliko kuzila ...al na krpicama sam stvarno primjetila da ih ima ...ono slika u ogledalu jabuka obavezno ..
2016 09 17
Iphone ili android nema mi razlike ako je takva cifra u pitanju. Ja ne bih nikad dala tolike novce za mobitel, ali opet ja ne živim takav život. Tko može njemu ta cifra ni ne predstavlja nešto. Drugo su ovi nezaposleni, koji ispijaju kave po cijele dane i puše cigarete na mamin i tatin račun kad se zaduže na svim karticama koje imaju samo da mogu na stol u birtiji izvaditi najnoviji Iphone x-) :')
2016 09 17
Ljudima se ne viri u krevet, religiju i u novčanik. Ako nisi ukrao, radi s novcima što ti je želja. Ono što je nekom glupo drugog zabavlja. Ama baš svakoga možemo prozvati zbog nečega, tako da malo lakše s epitetima.
2016 09 17
nekom paše jedno, nekom nesto drugo.. Fan sam iphone od starta i tko voli i može, zašto ne.. Ukusi su različiti. Naravno i mogucnosti. Ja sam na 5s i ne razmisljam o kupnji novog sve dok ovaj sluzi svrsi.
2016 09 18
1 2