Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako na mobitelu promijeniti oglas?

Ja isto sve preko moba radim..znači samo trebate pričekati da završi učitavanje stranice,to se vidi gore na onoj alatnoj traci u (vidu da, bar je tako kod mene zelene boje koja se popunjava s lijeve strane na desnu) znaci kad je učitavanje gotovo tek tada stisnuti tu olovku, i meni je trebalo dok nisam skuzila. .imam doma i laptop u komp ali mi se ne da preko njih stavljati jer nemam wifi već usb..pa dok bi o sve pokopcala ..lakše mi s moba.. eto..nadam se da ćete uspjeti :-D
2016 09 20
Imam i ja taj problem. Ja preko mobitela i tableta mogu dodati novi oglas i onda mi normalno učita i slike, ali baš promijeniti slike u već kreiranom mogu samo preko laptopa.
2016 09 20
> Nina87t: > Ja isto sve preko moba radim..znači samo trebate pričekati da završi učitavanje stranice,to se vidi gore na onoj alatnoj traci u (vidu da, bar je tako kod mene zelene boje koja se popunjava s lijeve strane na desnu) znaci kad je učitavanje gotovo tek tada stisnuti tu olovku, i meni je trebalo dok nisam skuzila. .imam doma i laptop u komp ali mi se ne da preko njih stavljati jer nemam wifi već usb..pa dok bi o sve pokopcala ..lakše mi s moba.. eto..nadam se da ćete uspjeti :-D Problem je što tu alatnu traku vidim do pola i onda ona jednostavno - n e s t a n e. Ja pritišćem olovku i pustim.... pustila sam par minuta, da se eventualno očita, ali mob ne reagira. I nakon prvog puta, alatna traka se više ne pojavljuje. A mob ne reagira na ništa.
2016 09 20
I meni nestane,ali kad lagano prstom povučem prema dolje , po sredini zaslona ,ona se opet prikaze i vidim dal se do kraja ucitalo. . Ne znam,a možda ti.stvarno mob nešto šteka. . :-( bas mi žao što ti ne mogu pomoći. .
2016 09 20
> Nina87t: > I meni nestane,ali kad lagano prstom povučem prema dolje , po sredini zaslona ,ona se opet prikaze i vidim dal se do kraja ucitalo. . Ne znam,a možda ti.stvarno mob nešto šteka. . :-( bas mi žao što ti ne mogu pomoći. . Nema veze, hvala na trudu i odgovoru. I to se danas cijeni. ;)
2016 09 21
Jel vi na mobitelu imate problem sa uploadanjem artikala? Meni vec 3 daana ne zeli uploadat...🙄
2016 09 25
1 2 3