Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako na mobitelu promijeniti oglas?

Isto na Iphonu 4 ne mogu promijeniti oglas.....:(
2016 09 19
Ja sam uspjela ...kuzi se da malo stranica steka ali dodala sam slike bez problema na tri artikla
2016 09 19
Mozda je stvarno do moba?
2016 09 19
Mozda treba nastimat kameru?oni pikseli ?mozda previse velika slika ?!stvarno neznam...ima jedna krpicarka koja sve to zna nemogu se sjetit kako se zove ...idem je pronaći da vam se javi ...cura ..zena ...je bas maher
2016 09 19
Poleirish ...ja kad nesto neznam potražim u starim temama stvarno super objasni
2016 09 19
Uzela sam olovku sa gumicom da točno naciljam onu olovkicu za promjenu oglasa - ali kao da ništa nisam stisnula....
2016 09 19
Pokušajte obrisati povijest pretraživanja i smanjite fotografije(prepisala sa jedne teme )
2016 09 19
sad vidim da niste ni uspjeli otvorit
2016 09 19
Vidjela sam tu temu. Nadala sam se da je još netko imao takav problem, kojeg je uspješno riješio pa sam pogledala stare teme. By the way, znam na laptopu, ali kako na mobitelu pobrisati povijest pretraživanja? Gdje je uopće?
2016 09 19
Klikni doljni dio moba i pokazat ce kućice Ona kako otvorena knjiga e tu je povijest
2016 09 19
Ako nije namješteno gore ima tri kućice ( na vrhu mobitela )i isto mora biti namješteno na otvorenu knjigu
2016 09 19
> Sanja8888: > Klikni doljni dio moba i pokazat ce kućice > Ona kako otvorena knjiga e tu je povijest hvalaaaaaa Jedan problem riješen, ostaje još onaj stari.... zbog kojeg otvorih temu ;))))))
2016 09 19
ma nista ...valjda cete uspjeti
2016 09 19
> Sanja8888: > ma nista ...valjda cete uspjeti :") valjda
2016 09 19
Ja isto sve preko moba radim..znači samo trebate pričekati da završi učitavanje stranice,to se vidi gore na onoj alatnoj traci u (vidu da, bar je tako kod mene zelene boje koja se popunjava s lijeve strane na desnu) znaci kad je učitavanje gotovo tek tada stisnuti tu olovku, i meni je trebalo dok nisam skuzila. .imam doma i laptop u komp ali mi se ne da preko njih stavljati jer nemam wifi već usb..pa dok bi o sve pokopcala ..lakše mi s moba.. eto..nadam se da ćete uspjeti :-D
2016 09 20