Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sto obuci?

Dakle,idem na svadbu u 10 mjesecu, ja vise nemam ideja sto obuci :/ Molim prijedloge suknjica il Haljina :D
2016 09 22
Uvijek sam više za haljinu! :)
2016 09 22
ma znam al ne znam kakvu,ove godine sam bila vec na 5 svatova i stvarno nemam ideja..mislila sam cak koznu suknju do koljena i neku kosulju
2016 09 22
Pa,čak ti je dobra ideja....:)
2016 09 22
haljina :")
2016 09 22
A plisirana suknja s onak metalik odsjajem i bluza? Sako, štikla s remenčićem, fini clutch u istom sjaju i mrak. Čak možda bolje i kožna jakna. Baš sam u Zari vidjela krasnu tamnosivo-plavu.
2016 09 22
Sve ovisi o stilu koji nosis. Ja osobno ne bi haljinu iako nikad ne znas ako se nadje nesto lijepo zasto ne. Slazem se za suknju imaju sad jako lijepih a i svecanije su, mogu proci pod svatove. Moze biti kozna kao sto je vec receno ili plisirana gore neka svilenkasta majica. Takodjer kombinezon ne bi bio los odabir, recimo u crvenoj varijanti, tamnozelenoj...
2016 09 22
Hvala svima. Nasla sam ovdje na krpicama haljinu od desiniie blago roza cipkanu siroku.. ako ce mi dobro stajat imat cu nju ako ne onda idem u soping 😀 takoder sam razmisljala o plisiranoj skunji il plisirana il kozna
2016 09 22
Mislim da bi morao bit neki dobar model suknje ako je plisirana. Ako i onda. Možda neke faldice al kud plisiranu suknju. Asociacija-nošnja
2016 09 22
di ćeš bolje za svadbu nego nošnju, eeeej! Ako ništa drugo bila bi posebna. Ona sa Suska ima i zgodne štramplice ako zahladi. p.s. nisam ironična
2016 09 22
Dakle štramplice, plise suknja, marama na glavu, iz bakine škrinjice, i naj bitnije kakva god muzika bila samo se vrti u krug da se vide one gege. Mladenka ce se pojest od ljubomore! I neke fejk zlatnike. Bit ćeš na svakoj fotki
2016 09 22
Takvu suknju je nosila moja mater prije 30 godina i meni je to bapski a ti kako oćeš:-)Ako si mlada cura,nosi kratku haljinicu lepršavu jer samo jednom u životu imaš svoju mladost a ovakvu plisirku imat ćeš kada obući:-)
2016 09 23
trixiepixie sto ljudi sto cudi, meni je ova plisirana suknja srebrena odlicna, imam istu kožnu crnu. Elegantno,moderno i super. Ja kad vidim minice danas diže mi se kosa na glavi :D
2016 09 23
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija