Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

šta mislite o ovome...tko je kriv???

Evo situacije: kako dosta često kupujem na krpicama ovo mi je prva situacija...ne želim nikoga imenovati još, jer artikal možda stigne na moju adesu... Vidim jednu bluzicu, koštala je sad se ne sjećam točno iznosa (možda 55kn), i pitam curu ovako: Da li može za 60kn... Ona kaže da...još postavim par pitanja o kvaliteti, veličini, itd...sve bla bla...pitam podatke i uplatim... Pitam da li može tiskom? -pitam nakon uplate... ok..mislim se slala je poštom jer na uplatnici je vidljiva moja adresa,,, ona mi ni ne javi da li je poslala i kako je poslala... ja pošaljem upit : jeste poslali, ona tek onda odgovori da je poslala... Prošlo je 7 dana od uplate i bluze nema...ja je pitam zašto bluze nema i neka mi konačno odgovori kako je poslala da znam koliko ću dugo čekati... sad ću vam kopirati njezin odgovor...
2016 09 23
Nensi1506 Poštovana, da li mogu dobiti konačno odgovor kako ste slala tu bluzicu, poštom znam, ali kako? S obzirom da sam je platila prije 7 dana, još mi se nije desilo na krpicama da ne znam kako i na koji način mi je poslano, i da još uvijek nije stiglo....nikada nisam toliko čekala...i uvijek mi jave cure kako su slale... znam da sam pitala popust i da ste gledali da čim manje platite poštarinu, ali ako mi ne dođe do ponedjeljka molim da mi se vrati novac.... odgovor: Ja sam vam to poslala obicnom postom a ako ne dode nije moj problem jer mi za postarinu niste uplatili bas nista sto znaci da ide na vasu odgovornost..sto se mene tice volim da mi se uplati 15 kn za preporucenu pt i onda sam sigurna a ovako moram strahovat i vi i ja..javite jel stiglo
2016 09 23
Ona se obranila, i možda je u pravu, ali ni u jednom trenutku nije napomenula, da može popust, ali obična poštarina i ide na tvoju odgovornost.... i mene pitaju popust, pa pristanem i izračunam curama, ako želite tiskom. npr.20 kn+15 kn tisak, a poštom 20kn +10 kn poštarina...
2016 09 23
Ako je slala obično onda si joj uplatila za poštarinu.. sigurno je ispod 5 kn obično.. tako da bas nista za postarinu ne drzi vodu i nije iz svog dzepa ni to platila Trebala si odmah pitati moze za 60 kn taj artikal s tim slanjem i da ona vidi jel joj se isplati tj. dal zeli dat popust i koliki, ako ne odgovara ta opcija onda neka druga ( bar ja tako uvijek kazem i nikad nisam imala problema) Ona se naravno trebala izjasnit kako salje i ako ti ne paše tako da nadoplatiš Moje misljenje da ste obje površno sve dogoorile
2016 09 23
Pa da...iako ja sam nakon uplate postavila pitanje kako će poslati, ali nije odgovorila, a nakon dva dana ja nju moram pitati da li je uopće poslala...a nakon 7 dana je pitam opet kako ste poslali, ono zadnje pitanje koje sam gore kopirala sam postavila nakon 7 dana... zamislite?! puno vremena sam na krpicama, i nikada mi cure nisu izbjegavale to reći...
2016 09 23
Ako me traze gratis postarinu to je uvjek tiskom ili ako vec izistira postom onda obavezno preporuceno. Jednom me cura nagovorila na obicnu i naglasila da prihvaca odgovornost i taj paket nije nikad dosao i vise ne saljem obicno nikako. Jednom sam pitala curu da li moze postarina gratis i kaze ona da moze i kad sam za svaki slucaj provjerila dali salje tiskom onda je rekla da se to podrazumijeva kad ti pristane na besplatnu postarinu da je to obicna, eto ocito da je to pravilo. U ovom slucaju krivica je obostrana, jer ni ti nisi naglasila kako zelis da ti se salje a ona je mozda ulovila priliku i nije uopce poslala znajuci da taj paket nema sifru i ovo izbjegavanje odgovora je samo jos vise sumnjivo, a ona je kao prodavac trebala pitati kako zelis da ti se salje.
2016 09 23
Pa da, zato se osjećam nasamareno jer, čim sam platila sam pitala kako će poslati i odgovora nije bilo... čak joj nisam napisala ni adresu, nego je bila vidljiva na uplatnici...
2016 09 23
potpisujem chinchillu. sve ste povrsno dogovorile, a k tome i obje gledate usparati 5 -10 kn. Ako paket ne dode, na gubitku ste i vi i ona, a sve za max 10 kn. :/
2016 09 23
Tvoja krivica je jel nisi pitala kako šalje i jel to uključeno u cijenu.Njena je šta nije tebe pitala kao kupca za naćin slanja namjerno ili slučajno. Kao kad nekima piše pt je u cijeni.pravilo bi trebao biti kako je preporučenapt u cijeni.
2016 09 23
Bas sam htjela pitati kako ti je postom poslala ako si joj dala podatke od tiska. Nije mi jasno kako moze slati a nisi joj podatke napisala i kako ju ti naganjas jel poslala a nisi joj ni podatke napisala. Ne razumijem tu nis
2016 09 23
> Chinchilla: > Bas sam htjela pitati kako ti je postom poslala ako si joj dala podatke od tiska. Nije mi jasno kako moze slati a nisi joj podatke napisala i kako ju ti naganjas jel poslala a nisi joj ni podatke napisala. Ne razumijem tu nis ne nisam joj dala podatke o tisku, ni adresu, nego sam nakon uplate pitala kako šalje, a ona nije odgovorila... moju adresu je vidjela na uplatnici...
2016 09 23
kako salje si trebala pitati PRIJE, a ne poslije
2016 09 23
> Sandrlje: > kako salje si trebala pitati PRIJE, a ne poslije ok..ja sam kriva. baš sam se zeznula znači... tako eto izguubila sam 60 kn, neću propasti...a htjela sam vidjeti šta mislite.. ja sam ljuta malo, i mislim da je ona nekako to izmotala...ali sama sam si kriva..
2016 09 23
> Sandrlje: > kako salje si trebala pitati PRIJE, a ne poslije To se slazem, ali ako joj ti nisi napisala podatke ja stvarno ne znam kako je ona mogla na svoju ruku poslati. Mislim da si se s tim i spasila jer sta ona tebi ima slati na svoju ruku. Ko zna na koju adresu i koje podatke si ti to htjela poslati.
2016 09 23
i ona je kriva, jer je trebala pretpostaviti da, ako trazite popust, ne ocekujete obicnu postarinu.. jer s obicnom postarinom je ukupno 60 kn, znaci popusta nema
2016 09 23
1 2 3 4 5 ... 9