Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

nemogućnost slanja poruka za kupovinu?

Ne mogu poslati upit za kupnju ,niti označiti u sviđa mi se proizvod koji bi kupila .Jednostavno ne reagira stranica ? Molim pomoć!! jer na upite mogu odgovarati kada mene se traži usluga ,ali ja kao kupac ne mogu poslati upit prodavaču????
2016 10 02
Probaj kontakirati admina :)
2016 10 02
Krpice su opet u rasulu,ja ne mogu vidjeti slike artikla,kad refrešam,vidim samo prvu-ostale ne.Kako onda uopće kupiti nešto-napamet?
2016 10 02
meni na exploreru radi a na foxu e komaaaaaaaaaaaaaaaa
2016 10 02
Ja isto slike ne mou vidjet sigurno 3-4 dana
2016 10 02
> monikahajkic: > Ne mogu poslati upit za kupnju ,niti označiti u sviđa mi se proizvod koji bi kupila .Jednostavno ne reagira stranica ? Molim pomoć!! jer na upite mogu odgovarati kada mene se traži usluga ,ali ja kao kupac ne mogu poslati upit prodavaču???? Ako ti ne rade samo "gumbići", vjerojatno je do add-ona za blokiranje reklama tipa Adblock (u Chrome-u se to zove extension). Možeš izuzeti krpice od blokiranja reklama ili probati s nekim drugim dodatkom za blokiranje.
2016 10 02
:') :') :') dakle zato nema upita :') :') :') ma šalim se, i meni već danima sve šteka :(
2016 10 02
Ajme,šta ćemo sad? 8-) Nećemo ništa prodati....... :D
2016 10 02
Meni isto šteka već par dana, a mislila sam da je do kompa xD Ne mogu ni kontaktirat ni stavit u omiljene, a isto mi od cijele stranice samo pokaže par artikla ./
2016 10 03