Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

lažni ili pravi vjernici

ja sam vjernik koji ne ide često u crkvu, kad i idem, osim starih bakica i male dječice u prvim redovima vidim nekadašnje nevjernike, sadašnje velike vjernike, muka mi je kad ih vidim i ja takve ljude ne razumijem, a vi?
2016 10 11
Ja sam vjernik ,ali crkva 0 bodova Ne volim crkvu i u njoj nisam bila neke 2 godine,idem kada moram tipa..krizme..vjenčanja...itd..
2016 10 11
Idem u crkvu radi sebe a ne drugih. Tko oko mene sjedi mi nije uopće bitno, zašto je Vama? ;-)
2016 10 11
Vjernik sam, odgojena u vjeri i tak odgajam i svoje klince. U crkvu idem radi sebe, Božje riječi i ne gledam tko je i zakaj došel. :)
2016 10 11
> KreativnoSelo: > Idem u crkvu radi sebe a ne drugih. Tko oko mene sjedi mi nije uopće bitno, zašto je Vama? ;-) ... Potpis...pečat!
2016 10 11
Nekima pak koji se pouzdavahu u sebe da su pravednici, a druge potcjenjivahu, reče zatim ovu prispodobu: "Dva čovjeka uziđoše u Hram pomoliti se: jedan farizej, drugi carinik. Farizej se uspravan ovako u sebi molio: 'Bože, hvala ti što nisam kao ostali ljudi: grabežljivci, ne-pravednici, preljubnici ili - kao ovaj carinik.' Postim dvaput u tjednu, dajem desetinu od svega što steknem.' A carinik, stojeći izdaleka, ne usudi se ni očiju podignuti k nebu, nego se udaraše u prsa govoreći: 'Bože milostiv budi meni grešniku!' Kažem vam: ovaj siđe opra-vdan kući svojoj, a ne onaj! Svaki koji se uzvisuje, bit će ponižen; a koji se ponizuje, bit će uzvišen." (Lk 18:9-14)
2016 10 11
> KreativnoSelo: > Idem u crkvu radi sebe a ne drugih. Tko oko mene sjedi mi nije uopće bitno, zašto je Vama? ;-) smetaju mi ljudi koji se mjenjaju kako se zastava okreće, kod nas se tako kaže, ti isti ljudi su danas u prvim redovima a nekada su naširoko izbjegavali crkvu,to me iritira >:( >:( >:(
2016 10 11
Kao vjerniku mi je drago da je nevjernik postao vjernik! Zapravo je veća hrabrost sjediti u prvim redovima nego negdje drugdje(mora i to netko) :)
2016 10 11
Ateistica. Ne zanima me tko ide, tko ne i zašto, tako dugo dok se ne miješa meni u život. :)
2016 10 11
> Winxica: > Vjernik sam, odgojena u vjeri i tak odgajam i svoje klince. > U crkvu idem radi sebe, Božje riječi i ne gledam tko je i zakaj došel. > :) Takvo je i moje mišljenje. Zadnjih par godina sam i više u vjeri, često idem na hodočašča i duhovne obnove. Članica sam vjerske zajednice župe u Sigetu kod fra Kožula. Ono šta mene žalostii je pomodarstvo , pritom mislim koliko damica prisustvuje duhovnim obnovama i hodočašćima koda da su došle u cajka klub ili ravno sa plaže. Jerbo je danas moderno prisustvovati duhovnim obnovama. I sama sam velika ljubiteljica mode ali u crkvu nejdem kao u večernji izlazak ili sa plaže. Uz to se vežu selfiji i more pomodarskih idijotarija. Bilo kako bilo ne smetaju mi, pomolim se za njih o:)
2016 10 11
> SonjaSpoljaric: > > KreativnoSelo: > > Idem u crkvu radi sebe a ne drugih. Tko oko mene sjedi mi nije uopće bitno, zašto je Vama? ;-) > smetaju mi ljudi koji se mjenjaju kako se zastava okreće, kod nas se tako kaže, > ti isti ljudi su danas u prvim redovima a nekada su naširoko izbjegavali crkvu,to me iritira >:( >:( >:( Loš si ti vjernik ako u crkvi gledaš tko je tamo.
2016 10 11
:D :D :D ne gledam oči same vide 8-)
2016 10 11
razumijem Sonju i evo moje prispodobe... u vrijeme ex Yu, već se nešto kuha i sluti rat, vrtić, nas dvije majke izlazimo i pitam ja spremate li kolače uskoro će Božić. Odmjeri mene Inesina majka od glave do pete i reče mi kakve kolače, o čemu pričate, ja vas ne razumijem. Uzmuca se ja onako ispotiha pa o kolačima i Božiću, a ona se okrenu uzdignute glave i ode... Poslije rata sretnem ja nju u crkvi, prođe opet uzdignute glave pored mene i ode sjesti u prvi red...Eh živote... Tu prispodobu nisam zaboravila, i neću, neka je u crkvi, dobro je došla, kao i onaj izgubljeni sin...ali...
2016 10 11
> KontesaNeraZG: > razumijem Sonju i evo moje prispodobe... u vrijeme ex Yu, već se nešto kuha i sluti rat, vrtić, nas dvije majke izlazimo i pitam ja spremate li kolače uskoro će Božić. Odmjeri mene Inesina majka od glave do pete i reče mi kakve kolače, o čemu pričate, ja vas ne razumijem. Uzmuca se ja onako ispotiha pa o kolačima i Božiću, a ona se okrenu uzdignute glave i ode... Poslije rata sretnem ja nju u crkvi, prođe opet uzdignute glave pored mene i ode sjesti u prvi red...Eh živote... > Tu prispodobu nisam zaboravila, i neću, neka je u crkvi, dobro je došla, kao i onaj izgubljeni sin...ali... isti primjer, naši susjedi u u vrijeme ex yu za božić obavezno kitili jelku, kad je došlo drugo vrijeme na stolu je obavezno bilo raspelo,ja to ne razumijem i gotovo ]:(
2016 10 11
ja ne tražim da me netko razumije, htjela sam reći šta ja ne razumijem 8-)
2016 10 11
1 2 3 4