Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc

Ako cure zele imam litru dvije za prodat starog. :") A novo je ipak bolje kasnije kupovat kako Cici kaze , kad malo odlezi i onaj "mulj" se slegne. Sanjo vjerujem ja vama na cijeni i ocito da je to cijena za turiste na koju se ja najezim i poludin! Jer isto tako u turistickoj sezoni na otocima prvo karte za trajekt odu u nebo a da ne govorin o verduri na otocnim trznicama :@
2016 10 12
Bravo! sad slijedi Brač, jer ulje koje sam otamo probala je sam vrh svih vrhova! Moram priznati da nisam probala ovo sa Šolte, ali budem jednom. Sad imam korčulansko, a već sam se najavila za ugljansko. Platim uvijek koliko ljudi traže jer znam koliko je znoja i muke proliveno po maslinicima. Ista stvar je s medom, kad se sjetim koliko je jedna pčelica morala jadna preletjeti, vadim i 70 kn ako treba za domaću kadulju. Svaka čast kukyst na trudu koji ulažete, naši svi susjedi s mora zaključili da je novac bolje uložit u apartmane nego u maslinik. To je prava šteta, a naša glupasta država bi tu trebala nastupiti s poticajima i poticat ljude na maslinarstvo. No ništa ne čini. Važna vijest nam je da klinci u školi dosta uče o maslinarstvu u školskim zadrugama, zadarski zadrugari osvojili su neke nagrade za svoje- školsko ulje! Pa se nadam da će djeca biti pametnija i znati s maslinama.. ;)
2016 10 23
1 2 3