Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc

Zanima me u koju rubriku smijem objaviti da trazim maslinovo ulje?
2016 10 11
Nick je vrh :)
2016 10 11
zdravlje ili prehrana :)
2016 10 11
U nasem kraju ga ima puno x-)
2016 10 11
> cici1950: > U nasem kraju ga ima puno x-) Joj, meni ga nikad dosta. A kažu da ove godine i nije baš nešto rodilo?
2016 10 11
Pa neznam bas za to, al znam da je kod mene ako ga imam za prodaju cijena uvijek ista, 80kn
2016 10 11
Malo južnije 150...sad dal to tako stave zbog turista neznam ali cjena je bila 150.makarska (Tučepi )
2016 10 12
> Sanja8888: > Malo južnije 150...sad dal to tako stave zbog turista neznam ali cjena je bila 150.makarska (Tučepi ) Ma daj? To je strašno, nemam pojma zašto toliko. Ovo je otprilike cijena što je Kuki napisala, može biti do maks. dvadeset kuna više. Ja sam ga do nedavno uzimala, nemojte se smijati, u moga mesara :) Fenomenalno ulje i nama ga je prodavao za šezdeset kuna jer bih uzela malo više. Trenutno mu je nestalo. Mesar mi je legenda - kao Bing iz Alana Forda, ima svega. Čak sam i med uzimala kod njega :)
2016 10 12
tako je to nekad bilo...mesar sve imao,da 150 kn,ni ja nisam vjerovala ,inače je oko 100 .ja ga ne koristim tu i tamo malo uvjek dobijemo litru dvije iz Šibenika ili Makarske imaju familija dosta maslina pa udjele nama sirotinji
2016 10 12
> Sanja8888: > tako je to nekad bilo...mesar sve imao,da 150 kn,ni ja nisam vjerovala ,inače je oko 100 .ja ga ne koristim tu i tamo malo uvjek dobijemo litru dvije iz Šibenika ili Makarske imaju familija dosta maslina pa udjele nama sirotinji A vrh je bio kad sam kod mesara naručila hobotnicu. :)
2016 10 12
Hahhahaha ima čovjek veze svugdje??! !a mozda i sam lovi???ti dalmosi su opaljeni:) moj muz je rukom ju copio;::)))
2016 10 12
Ni danas ne kuzim kako:::)))kako mu nije pobjegla :))) on tvrdi da je more bilo jako hladno i da ju je zato usporilo Naravno da sam navijala da mu zbriše :::))) nismo mogli živjet od njega 7 dana:)))faca
2016 10 12
> Sanja8888: > Hahhahaha ima čovjek veze svugdje??! !a mozda i sam lovi???ti dalmosi su opaljeni:) moj muz je rukom ju copio;::))) Ma počelo je iz vica, donio mi muž jednom uz meso domaću kokoš, drugi puta jaja, jednom limune. Ovaj uvijek ima nešto domaće iza pulta. Ja iz zezancije pitala za maslinovo ulje i med i tuf.... Slijedeći puta on opet donese i još propolis. Onda sam se pitala za maslinovo ulje, da, mesar ima prijatelja koji mu vraća dug u ulju i eto :) I tako, malo po malo u razgovor, kažem kako tražim hobotnicu - mesar ima prijatelja koji ima koču i eto :) Razmišljam da se kumimo s njim jer trošim više u njega nego u supermarketu . Zadnji put su se on i muž dogovarali za gume za motor :'( Bojim se i poželit više nešto, sigurno će imati... Nisam sigurna da ga više mogu pratiti . Bing, kažem ti :)
2016 10 12
Bilo bi bolje da je neka robna razmjena među vama al i ovako je ok ako da ok cjenu..vjerojatno ce se sve to opet Vratit ...love nema ode sve na račune ...ja sam za bar sam znala sto jedem Čuvaj tog svog mesara:::)))mozda ti se javim ako mi bude trebao kakav p....:::)))
2016 10 12
Samo ti javi :) A što da mijenjam - jedino mu sinove mogu ponudit, ali i to ima :'(
2016 10 12
1 2 3