Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc

hahahahah ovaj mesar je genijalan :') da je meni jedan takav
2016 10 12
> Sanja8888: > Ni danas ne kuzim kako:::)))kako mu nije pobjegla :))) on tvrdi da je more bilo jako hladno i da ju je zato usporilo > Naravno da sam navijala da mu zbriše :::))) nismo mogli živjet od njega 7 dana:)))faca ahaha,..kakva prića,..bas sam se nasmijala
2016 10 12
> Sanja8888: > Hahhahaha ima čovjek veze svugdje??! !a mozda i sam lovi???ti dalmosi su opaljeni:) moj muz je rukom ju copio;::))) I ja mogu rukom, ali ne bas da je velika :) Kod nas se moze nac ulja od 70-80 gdije god zelis.Sve ostalo je pretjerivanje i napuhivanje cijena.Nista to od 100kn nije bolje samo ima bolju reklamu od svog proizvodaca. .
2016 10 12
> Sanja8888: > Malo južnije 150...sad dal to tako stave zbog turista neznam ali cjena je bila 150.makarska (Tučepi ) to je cijena za turiste! mi dođemo s bocom ženi na vrata pa u njezin podrum...i platimo 80. Treba poznavati domaće stanovništvo pa se raspitati..
2016 10 12
Ovog mesara čuvat ko suho zlato :-) To se zove poslovni duh! :D
2016 10 12
> Sanja8888: > Malo južnije 150...sad dal to tako stave zbog turista neznam ali cjena je bila 150.makarska (Tučepi ) Tek sad vidjeh . Mili boze da 150kn!!! Nikad ga tako skupo nismo prodavali, jedne godine je bilo 100 al nikad povise toga!
2016 10 12
A da je znam skupo je ...trebala sam slikat cjene ovako i meni djeluje nevjerojatno::)). Ali znate li vi di su te masline tucepima?negdje u brdu (Biokovo)kozjim stazama
2016 10 12
Ima ih uz more, ispod i povise ceste kad idete magistralom. Nisu im uz kucu, al zar je to bitno. I ja imam pičit autom jer su bogu iza nogu; al to nebi trebalo bit razlog te cijene.
2016 10 12
nema auta ...ovdje sve pješke gore u covice moraju ...ugl ja nisam platila nego dobila :::)))
2016 10 12
Evo ovako.. maslinik star vise od 100godina, zapusten na obroncima juzne strane jednog dalmatinskog otoka, trebalo nam je 2 godine da ga ocistimo od korova, stabala cešmine i sl. Nakon toga smo ulozili nekih 30 000kn samo da nam dojdu bageri i neki traktori koji samelju škrape u zemlji i suhozide. Sad je maslinik uredan i ravan ispod njih samo zemlja, divota. Zamislite koliko je tu vremena, truda , znoja i naravno novaca ulozeno. Al cijena ulja je ostala ista. Tako d a mi prica o obroncima biokova i problemu kako brati te iste masine i prodavat ulje za 150kn ne stoji. To je za moj pojam pljacka
2016 10 12
> Sanja8888: > nema auta ...ovdje sve pješke gore u covice moraju ...ugl ja nisam platila nego dobila :::))) Imali smo i jedan takav, sluzio nam tovar al onda smo ulozili i tu neke novce i napravili cestu- makadam. Bemu misa maloga , unatoc svim tim silnim problemima di su maslie i kako do njih, ta cijena za moj pojam je ipak too much!
2016 10 12
Evo i ja trebam,zalihe su pri kraju a jedino mi maslinovo pomaže kod suhe kose :,'(
2016 10 12
> kukyst: > Evo ovako.. maslinik star vise od 100godina, zapusten na obroncima juzne strane jednog dalmatinskog otoka, trebalo nam je 2 godine da ga ocistimo od korova, stabala cešmine i sl. Nakon toga smo ulozili nekih 30 000kn samo da nam dojdu bageri i neki traktori koji samelju škrape u zemlji i suhozide. Sad je maslinik uredan i ravan ispod njih samo zemlja, divota. Zamislite koliko je tu vremena, truda , znoja i naravno novaca ulozeno. Al cijena ulja je ostala ista. Tako d a mi prica o obroncima biokova i problemu kako brati te iste masine i prodavat ulje za 150kn ne stoji. To je za moj pojam pljacka U potpunosti se slazem, daljina maslinika nema veze sa cijenom. S odredenih maslinika vrice nosimo na ledima jer ni koza tu ne prolazi vise....a steta ne obrat.
2016 10 12
sve je meni jasno al cjena je takva bila ja vidjela . nije teško provjeriti treba samo prošetati plažom u tucepima otprilike kod hotela alga i bacit oko na cjene po štandovima . A sad nazad na temu ...cure pitaju ulje pa ponudite cjene...Snjezana 111 ja cu pitati pa javim cjene <3
2016 10 12
Uskoro ce NOVO ulje.Ne trebate zurit , najbolje je posli uljare da malo odleze , onda se razbistri i talog padne (nema gubitka i ukus pono puniji.Jedino ako ne kupujete od prosle godine.Kod nas jos nje pocela berba u pravom smislu. Sretno i najbolje je kupovat kod uljara kuci u konobama , ostalo je upitno ?
2016 10 12