Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - nova kategorija

Ja ne mogu niti stavljati oglase, niti ostavljati povratne. Ima li kakva sluzba za korisnike??? Ove krpice su beskorisne. Bas steta jer ideja je dobra.
2016 11 09
Općenito po komentarima na forumu može se dobit dojam da je registrirano 20 korisnika.
2016 12 04
Admin-kakav je postupak s prevarantima?Kako doc do njih?Hvala
2016 12 09
Sto znaci ona kategorija "slijeganje ramenima" :o kategorija tenisice je potrebnija jer ih nemozemo svrstati u nist navedeno
2016 12 09
Ta kategorija nikome nije jasna, napravljena je excelica i poslana odavno u kojoj je to sve ispravljeno i dodane su nove kategorije tipa vjenčanice i tenisice. Mail i excelica očito čekaju neka bolja vremena.
2016 12 16
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > Krpice dobivaju novu kategoriju - vjenčanice. Od trenutka kad se kategorija otvori, možete ih slobodno i službeno stavljati. > Za tenisice još nije sigurno. Znam da nije vezano uz temu, ali trebam pomoć i ne znam gdje ju tražiti. Već dva dana ne mogu nikome poslati poruku niti staviti ništa u omiljene. Što da napravim?
2016 12 31
Možda nije vezano uz ovu temu, ali neznam drugoga načina kako doći do admina.... Kome se mogu prijaviti prevare? znači ne nezadovoljstvo, nego čista prevara? Hvala, Lp Maja.
2017 01 03
Wat, pa dva tri posta gore mi je profil, klikne se na kontaktiraj i napiše se poruka ;)
2017 01 03
> Winxica: > > Uljeshura: > > I ona dječja veličina koja oduvijek fali .. :') > > Vidi ti to, za vjencanice cura nije izmisljala ni krivo shvatila ,:( > Potpisujem za dječje veličine!! Evo, baš sam i ja htjela napisati za dječju veličinu 146, sad vidim da nisam jedina primijetila :-)
2017 01 07
Odlično za vjenčanice, možda si pronađem vjenčanicu iz snova baš ovdje :)
2017 01 09
I kategorija pod torbe: male, večernje, za pelene, poslovne... A Velike torbe???
2017 01 13
Da tako je, no kad je u Zare mogla falit godinala, zašto ne i ovdje😜. > TammC78: > > Winxica: > > > Uljeshura: > > > I ona dječja veličina koja oduvijek fali .. :') > > > Vidi ti to, za vjencanice cura nije izmisljala ni krivo shvatila ,:( > > Potpisujem za dječje veličine!! > Evo, baš sam i ja htjela napisati za dječju veličinu 146, sad vidim da nisam jedina primijetila :-)
2017 01 13
> sonja90: > Sve je to super, al kad cemo moci gledat svoje i tudje oglase bez refresha (nekad i po 3 puta moram klikat) pa stavljati slike bez problema u oglas? Evo jucer 6 puta istu sliku ucitavam. Fora je sto iz šestog puta podigne za 5sekundi a dotad bi i satima ocitavalo. > Znaci moze al nesto koci. Ja pokusavam cjeli dan ucitat neki svoj odjevni predmet al je nemoguce..il ja to krivo radim🤔🤔
2017 01 20
> hanami: > Ipak nije mit 😮 > Još ostaju kombinezoni, kardigani, drugog se trenutno ne mogu sjetiti. Dan danas mi nije jasno što znači "slijegana ramena" pod puloveri. Valjda nisam toliko fešnbl. 😒 > Edit: sad vidim da ima pulover "s dugmicama", to bi bio kardigan valjda. Slijegana ramena , znači da rukavi na odjevnom predmetu nisu pleteni po kroju te su u tom slučaju kraći a rameni dio dulji. Suprotno tome vesta ako nisu slijegana ramena, znači da su uglavljena, oduzimaju se očice i plete po kroju. nadam se da sam pomogla <3
2017 02 03
> julijaaa19: > I meni ne zeli podic oglas.platila sam vip clanstvo Vip članstvo ne podiže oglase , služi da sortiraš ormar po kategorijama, možeš vidjet koliko ima pogleda i ostalo. U svakom slučaju meni se svidjelo te plaćam otkada su uvedene. red u ormaru kupcu olakša traženje. :)
2017 02 05