Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Neljubazna žena na tisku

mozda ima par minuta jos fore pa u 20.10h neki veliki trgovci si dozvole da se tad zakljucuje blagajna, ali mala trgovina nijedna ne kuca poslije radnog vremena jer nece riskirat veliku novcanu kaznu neki su taj problem rijesili sat vremena duzim radnim vremenom iako radni prostor zakljucavaju ranije, tako ne moraju odbiti te zadnje kupce, mozda to nije po pravilima, ali sto drugo ljudima preostaje?
2016 11 02
zbog fiskalizacije su se svi bojali u početku ali poslije je to nekako omekšalo ...frendica mi radi u jednom malom dućanu kaze da uredno kuca iza radnog vremena 5-10 minuta i nikom nista,jer je kaze obavezna ako kupac uđe prije...ja sam radila u vrijeme kad je počelo sa fiskalizacijom i nisam kucala ni prije početka r.vremena ni poslije. Bilo je super prije nista nije falilo u nedjelju kruhu od subote (nedjelja sve zatvoreno bilo )i nije nitko radio iza 20..ovo danas setnja po centru u 22 mi je bez veze
2016 11 02
Prema meni je isto jedna starija žena obavezno neljubazna, tako ako dođem pred kraj radnog vremena dere se i sili kao da mora napravit neki fizički posao,a ne ukucati šifru i složiti kutiju. Prvi put kad sam bila kod nje dala mi je kutiju nek si sama složim..a drugi put je pravila problem jer nisam imala broj od cure kojoj sam slala paket pa sam upisala svoj i pod pošiljatelj i pod primatelj kao da je nekog briga za broj moba..grad pun nezaposlenih,a tako zaposlene pa nezadovoljne svojim poslom.. dogodilo mi se 2 puta tako loše iskustvo s istom ženom, sad idem na drugi kiosk koji je dalje al makar je ženskica ljubazna i sve što pitam lijepo odgovara.. :D
2016 11 03
Ja nemam losa iskustva jedina zamjerka je sto su sve koje rade na "mom"kiosku toliko u leru ...doslovno se zena podboci (sjedi)glavom na dlan a drugom tipka po blagajni (na tač je blagajna) :') :') Ja sam navrtana 100 na sat pa me jedino eto to malo smeta...a one spore :,'(
2016 11 03
1 2 3