Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Neljubazna žena na tisku

Danas sam imala slicnu situaciju.Dodem na kiosk u mjestu(trebam podici dva paketa a poslat cetiri)kiosk ne radi zbog bolesti a obecala curama poslat robu.Odem u dr.mjesto al imaju samo l paket a moram poslati parfem,uvijek isto il nemaju one papire il nemaju kutija.Dodem na tisak u Rijeci i kaze mi da mogu poslati samo jedan kod nje jer joj je vec pun sanducic za slanje i usput mi govori kako joj je slabo od utipkavanja tih podataka u komp jer se napravi red ljudi bla,bla kao da sam neki kriminalac svi gledaju u mene..toliko sam bila izmucena s tim tiskom i paketima da sam zadnjeg isla poslat postom jer je curi bilo ionako svejedno kako cu slati.Katastrofa rade od tog slona a da bi stvar bila bolja imala sam pripremljene papire za slanje.Moja prodavacica u mjestu mi je ok samo mi ide na zivce ta radoznalost.Pa sta ti to radis?Sta nesto kupujes?Prodajes?Neki dan sam rekla da su mi stigli kesteni iz Slavonije a jos kad se napravi red lokalnih mjestana bude mi bas bad kad me tlaci i ispituje i iskreno saljem tiskom samo zato jer to cure zahtjevaju a robu vecinom dobivam postom puno brze mi dode osim ako je vikend.Zna se desiti da mi roba dode za dan,dva a i nema mi ljepseg kad se ujutro probudim a u sanducicu me ceka paketic. ;)))
2016 10 28
i ja imam dvije dijametralno suprotne tete na kiosku, jedna je toliko divna da joj samo ostavim vrećice sa stvarima, adrese i novac, ona to sama spakira, ispiše i na kraju mi sms-om pošalje šifre. međutim, druga je sve samo ne normalna... uvijek ima razlog da me otepe, ili joj je prerano (radi od 6, a ja obično stižem na putu za posao do tiska oko 6.20), ili joj je stigla roba, ili ne radi sustav, jednom mi je čak odbila dati kutiju za paket jer su joj je stigla roba pa od svojih kutija nije mogla do kutije za paket.... strašno nešto..... toliko me puta iznervirala svojm odbijanjem da sam ju na kraju prijavila! i upalilo je, sada je toliko mila i draga, med i mlijeko! ;) , ČIni se da kod nekih pale samo radikalne mjere!
2016 10 28
"Moja" teta na kiosku je originalna.... Uvijek nema onu veličinu paketa koju ja pitam.... I onda se nasmije i reče: "Potražite na drugom kiosku! Oni će Vam imati." I vidovita.....!!!! Sada ja odmah pitam krivu veličinu paketa pa kad kaže da nema, ja kažem da mi da drugu veličinu (a ta mi je prava). Ha, ha.... :')
2016 10 28
> FlyGirl5: > i ja imam dvije dijametralno suprotne tete na kiosku, jedna je toliko divna da joj samo ostavim vrećice sa stvarima, adrese i novac, ona to sama spakira, ispiše i na kraju mi sms-om pošalje šifre. međutim, druga je sve samo ne normalna... uvijek ima razlog da me otepe, ili joj je prerano (radi od 6, a ja obično stižem na putu za posao do tiska oko 6.20), ili joj je stigla roba, ili ne radi sustav, jednom mi je čak odbila dati kutiju za paket jer su joj je stigla roba pa od svojih kutija nije mogla do kutije za paket.... strašno nešto..... toliko me puta iznervirala svojm odbijanjem da sam ju na kraju prijavila! i upalilo je, sada je toliko mila i draga, med i mlijeko! ;) , ČIni se da kod nekih pale samo radikalne mjere! Evo ovako, jutros sam ja jutarnja smjena, i kad idem na posao prolazim pješke ispred tiska, i ona danas isto ujutro i koluta očima. Bilo mi je toliko to bezobrazno, da sam se opet zaustavila i rekla: Možda vam je jučer bio težak dan i mislim da zaslužujem ispriku. A gospođa opet po svom. Ja kažem da bi je trebalo prijaviti, a ona se dere....a izvini izvini, pa ja tebi mogu biti mama, i bla bla...opet bezobrazna....kako sam došla ranije na posao nazvala sam u Zagreb u neku centralu i javila se gospođa koja mi je dala broj mobitela od voditelja. I nazvala sam i rekla svoju situaciju, i naglasila sam da ne želim da gospođa dobije otkaz ili neku sankciju, ali da želim da je se upozori na ponašanje, jer ipak ja minimalno jednom tjedno šaljem paket, a neki put i više, i primam isto tako pakete, i ipak ja pridonosim da ta žena dobiva plaću, i da neka se izvoli upozoriti je na ponašanje. Užasno se osjećam, ali prvi put je valjda najteže. I kao šta je jedna cura ovdje komentirala da si sigurno ne bi dozvolila da se netko prema njoj tako ponaša, pa neću ni ja.
2016 10 28
Ni ja to ne bih trpjela! Tko od nas si to može dopustiti na svom poslu?! Što je najgore, kad pokažeš zube, svi budu finiji! Nisi joj ti kriva što je nezadovoljna! Jednom prilikom sam tako i rekla jednoj osobi- "Ne znam tko te naljutio, ali ja definitivno nisam!"! Posramio se i ispričao!
2016 10 28
Desilo mi se slično samo nije bacala tako ništa, iako je vokabular bija sve osim doličan jednoj prodavačici na Tisku pa je lipo popila prijavu isti sekund kad sam došla doma zajedno s podacima i mjestu i načinu rada, uopće me ne zanima, ako ne želi radit ima ljudi koji žele i koji će se normalno ponašat a ona nek ide čuvat ovce a ne radit s ljudima.
2016 10 28
> Garavusa: > Desilo mi se slično samo nije bacala tako ništa, iako je vokabular bija sve osim doličan jednoj prodavačici na Tisku pa je lipo popila prijavu isti sekund kad sam došla doma zajedno s podacima i mjestu i načinu rada, uopće me ne zanima, ako ne želi radit ima ljudi koji žele i koji će se normalno ponašat a ona nek ide čuvat ovce a ne radit s ljudima. Ja sam to prvi put napravila, ali toliko me isprovocirala, da me ne zanima. I nije samo sinoć bila takva prema meni nego su došle dvije mlade cure po sok, pa je i na njih vikala da šta je tjeraju da izlazi van i otvara taj frižider i neka idu doma. Ma sad će joj bit. Briga me. Drugi put će promislit prije nego me napadne. Nismo joj mi krivi šta radi tamo. Nikome nije sjajno pa se ne iživljavamo na drugima. A čovjek se bez veze nasekira, a takve stvari nam trebaju biti zadnji problem u životu; da šalješ paket a gospođa se dere na tebe i pljuje po tebi...bez obzira na godine, poznanstva, privatne problome i sl.,na poslu budi fin i profesionalan, a svoje privatne probleme rješavaj na boksačkoj vreći ako treba. Ma daj, takvi mi ne trebaju ni meni ni drugima.
2016 10 28
bože svakakvih prodavaca ima, moja je običan lančić koji teži 0,0005 grama i koji je samo lančić obična bižuterija u vaila u s kutiju, a tražila sam slanje u koverti...reklaje da ako nisu papiri u pitanju da ne može uopće ići u kovertu, od tad kad znam da ona radi, zaobiđem taj kisok, inače uvijek idem kad radi druga teta kod koje se sve može..
2016 10 28
A jooj..pa sve imamo iste probleme..i ja imam jednu pacijenticu na tisku....htjela slati kovertom..jel mi je tako plaćeno..a i stane u kovertu..išla mi je gledati šta je to..pa to nije dokumenat..pokupila sam se..otišla na drugi tisak i tamo poslala.. A kad nemaju kutiju S..pa mi uvale u M ili L..to je onda u redu..da plaćamo skuplje..ako moram hitno poslati...Uffff ,:(
2016 10 28
Uvodni post- dobro si postupila, nemaš se što gristi, vrijeme je da se mijenja mentalitet. Ako su pod stresom i ako su nezadovoljne to treba ispucati na vlasniku, ne korisnicima. Što se tiče slanja u kuverti- redovito šaljem nakit, ali prije toga stavim u svoju kuvertu i ne vide što je unutra. Naravno da ne bih tako slala nešto što bi ugrozilo pošiljku.
2016 10 28
> hanami: > Je, imala sam i ja jednu takvu. Bacala mi je kemijsku, urlala, rekla da njenoj djeci kradem majku, pitala zar nemam pametnijeg posla od slanja paketa itd. jedino ona svojoj djeci "krade majku", radno vrijeme je od toliko do toliko i treba radit..ako joj se ne sviđa nek nađe drugi posao
2016 10 29
ja uvjek kažem nisu svi za radit s ljudima 8-)
2016 10 29
Frende ako radis do 20 moras radit do 20 nema u do 19.45...19.50...zaključavas blagajnu u 20 i do tada trebaš raditi,ako nećeš ima ko ce i bok.danas je posao lutrija a neki su se uhljebili ko saborski zastupnici pa misle da su zaštićeni ...nema vise toga neki to zaboravljaju.zene po dućanima rade do 22 sata za istu plaču mozda i manju,u škrinjama frižiderima smrzavaju se a ove se bune za Poslat paket i 19.50.ja bi isto prijavila
2016 10 29
> Sanja8888: > Frende ako radis do 20 moras radit do 20 nema u do 19.45...19.50...zaključavas blagajnu u 20 i do tada trebaš raditi,ako nećeš ima ko ce i bok.danas je posao lutrija a neki su se uhljebili ko saborski zastupnici pa misle da su zaštićeni ...nema vise toga neki to zaboravljaju.zene po dućanima rade do 22 sata za istu plaču mozda i manju,u škrinjama frižiderima smrzavaju se a ove se bune za Poslat paket i 19.50.ja bi isto prijavila tako je, ali kad ti kupac ude u ducan u 19.58h i misli "na brzinu" kupit gace onda to tako ne ide jer blagajna se obracunava u 20h i ne pita kad si dosla u ducan i dobro da je tako s tim blagajnama jer neki ljudi su zbilja bezobrazni pa idu u trgovinu u zadnjoj minuti iako znaju da trgovina radi jos minutu ili dvije, prije su takvi znali "kupovat" i po pola sata i vise nakon zatvaranja trgovine
2016 11 02
navodno tko uđe prije 20(ako se radi o radnom vremenu do 20)mora biti uslužen ...znaci moze biti i u 20.10...ali u ovom slučaju se radi o kiosku pa tako da ona diktira tempo...ne nije fer kad se ne poštuje tuđe vrijeme slobodno ..postalo je normalno u 22 šetat po konzumu i jos se bune ako nema kruha kojeg hoce ...u 22 sati :o
2016 11 02