Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne želi mi se uploadat oglas :(

Danas sam napravila profil na ovoj stranici, i pokušala sam 15puta napisat i uploadat oglas no kao da im gumb za Upload ne radi. Uopće mi ne zavrti stranicu i ne napravi oglas. Nije mi jasno što se događa, ako neko ima iskustva sa istim problemom molila bih pomoć. Hvala lijepa :D
2016 11 03
Pozdrav, Evo upravo mi se desava ista situacija...isto sam danas napravila profil i uopce mi ne zeli ucitat oglas, bas kao sto ste opisali.
2016 11 03
Pokušajte smanjiti slike. Da li javlja neku grešku da neko polje nije popunjeno? Pređite sva polja pogledom i provjerite.
2016 11 03
Meni danas normalo učitava, vjerojatno vam je format slike
2016 11 03
kako ću smanjiti sliku
2016 11 04
pozdrav, meni od jutros neće učitati oglas jer mi piše da su mi kratki tagovi,da ih minimalno mora biti 6.... ja stavim i 7-8 a ono opet isto!!!! može pomoć...hvala
2016 11 04
> danijela0901: > pozdrav, meni od jutros neće učitati oglas jer mi piše da su mi kratki tagovi,da ih minimalno mora biti 6.... ja stavim i 7-8 a ono opet isto!!!! može pomoć...hvala Ako se dobro sjecam, smije biti maksimalno 5 tagova. Svaki odvojiti samo zarezom, pripazite da iza zadnjeg ne bude razmak..
2016 11 04
Weee uspila sam!! Nedugo nakon posta sam našla riješenje na drugom postu, 5 tagova max i tako je i bilo, Hvalaa puno *: *:
2016 11 04
Danijela - kao što piše, svaka riječ taga mora imati minimalno 6 znakova tj. slova. Javlja vam grešku zbog taga "L", obrišite ga i radit će. Veličine se unose u posebnu kućicu za odabir veličine, a možete ju napisati i u opisu oglasa.
2016 11 05
hvala na odgovoru, skužila sam sinoć ali sam i prije tako radila pa mi je sve prolazilo tako da me zbuniloa i druge riječi nemaju po 6 znakova...no sve je dobro kada se dobro završi..hvala vam na pomoći!!
2016 11 05