Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako prati parku?

Pozdrav curke, Htjela bih si kupiti parku no muči me kako ju prati? Većina koje nađem nemaju mogućnosti micanja tog "krzna" ni kapuljače? Dobila sma informaciju da se može prati na 30 no zanimaju me Vaša osobna iskustva kako ju perete? Hvala svima na savjetima :D
2016 11 08
Sta vam je svima s tim parkama? Ko klonirani lovac luka na lsd-u :')
2016 11 08
joj cipelitza pa poznate blogerice to furaju..znaci apsolutni MUST HAVE nemoj mi sad rec da i ti vec nemas jednu :P
2016 11 08
> TeaDogan: > Pozdrav curke, > Htjela bih si kupiti parku no muči me kako ju prati? Većina koje nađem nemaju mogućnosti micanja tog "krzna" ni kapuljače? > Dobila sma informaciju da se može prati na 30 no zanimaju me Vaša osobna iskustva kako ju perete? > Hvala svima na savjetima :D Odneseš ju na kemijsko. :s
2016 11 08
Neznam za cipe al znam da ja imam jednu ...tanka je nije ovako debela kao sto se sad nose isto zelena isto parka ima valjda 20 godina...vjerojatno zasto mi ide na zivce (sad vidim da je iz manga...mozda ima i vise od 20 :') )
2016 11 08
Dosadne su skroz :,'(
2016 11 08
Treba ju prati u parku
2016 11 08
Bas :')
2016 11 08
> Sanja8888: > Neznam za cipe al znam da ja imam jednu ...tanka je nije ovako debela kao sto se sad nose isto zelena isto parka ima valjda 20 godina...vjerojatno zasto mi ide na zivce (sad vidim da je iz manga...mozda ima i vise od 20 :') ) da nemaš jednu krasnu, old school, svevremensku tankericu? <3
2016 11 08
Kako znas <3
2016 11 08
Čim si spomenula zelenu "parku" staru 20 godina, sve jasno :D Ko i spitka, to se ne da uništiti :")
2016 11 08
Nisam mogla onako ravan vojnički kroj pa sam kupila koja se moze strukirati bar malo jer sam bila jako mršava ...i ima kapuljaču nema kragnu.a pravu kao bas vojni dir sam dala nekome ...ne sjecam se vise ni kome iskreno
2016 11 08
E da spitku sam imala crnu ...jel nemoze sve zeleno :')
2016 11 08
> cipelitza: > Sta vam je svima s tim parkama? Ko klonirani lovac luka na lsd-u :') ajme, a ove godine s onim krznom u neonskim bojama???? ajoj.
2016 11 08
> mirnaz: > > cipelitza: > > Sta vam je svima s tim parkama? Ko klonirani lovac luka na lsd-u :') > ajme, a ove godine s onim krznom u neonskim bojama???? ajoj. Sljedece godine ce u modi bit s perjem honolulu papige pa ce ove s histericnim olfo krznom preplavit krpe. Pa kad krenu negativke oko poslala mi je zmazanoooo...naravno...moda se mijenja pokondirenih malo more..nisu lude oprat kad ionak za 6 mj izlazi iz mode..tuzna praksa na krpama jbg
2016 11 08
1 2